PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Kamerki samochodowe a prawo – Co jest legalne, a co nie w czasach RODO?

Ten Rejestrator Ostrzeże Cię Przed Fotoradarami

Ten Rejestrator Ostrzeże Cię Przed Fotoradarami

Firma Genius wprowadziła na rynek zaawansowany rejestrator samochodowy, który nie tylko nagra drogowe zdarzenia w wysokiej rozdzielczości, ale też ostrzeże kierowcę przed zbliżaniem się do fotoradaru. Ponadto, dzięki rejestrowaniu najróżniejszych parametrów, pozwala przeanalizować styl jazdy i pokonaną trasę.

Genius DVR-FHD660G ma matrycę CMOS 1/3-cali i pozwala nagrywać obraz w rozdzielczości 1920x1080 z prędkością 30 klatek na sekundę. Szeroki kąt widzenia - 135 stopni, zapewnia zarejestrowanie najważniejszych zdarzeń.

-> Sprawdź Recenzję Miniaturowego Polskiego Rejestratora

Rejestrator ma przesłonę F2,0, która pozwala osiągnąć dobrą jasność obrazu, dzięki czemu urządzenie świetnie nagrywa nawet w bardzo pochmurny dzień i w nocy. Ma wbudowany GPS, który na bieżąco rejestruje współrzędne i prędkość z jaką jedzie pojazd. Trzyosiowy akcelerometr zapisuje parametry jazdy, a dołączone oprogramowanie SuperCar pozwala wyświetlać zebrane przez kamerę dane i dokładnie je później przeanalizować.

-> 3 Sposoby Na Fotoradary

DVR-FHD660G ma funkcję zapisywania położenia fotoradarów i ostrzega nas, jeżeli zbliżamy się do nich ze zbyt dużą prędkością. Niewielkie rozmiary urządzenia nie przesłaniają przedniej szyby. Rejestrator zaopatrzony jest w kamerę micro SD 32 GB i litowo-polimerową baterię którą naładujemy dzięki złączu mini USB poprzez dołączoną ładowarkę, wprost z gniazdka zapalniczki.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

blog comments powered by Disqus
Ten Rejestrator Ostrzeże Cię Przed Fotoradarami