PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Profesjonalnych kamer samochodowych

Ten Rejestrator Ostrzeże Cię Przed Fotoradarami

Ten Rejestrator Ostrzeże Cię Przed Fotoradarami

Firma Genius wprowadziła na rynek zaawansowany rejestrator samochodowy, który nie tylko nagra drogowe zdarzenia w wysokiej rozdzielczości, ale też ostrzeże kierowcę przed zbliżaniem się do fotoradaru. Ponadto, dzięki rejestrowaniu najróżniejszych parametrów, pozwala przeanalizować styl jazdy i pokonaną trasę.

Genius DVR-FHD660G ma matrycę CMOS 1/3-cali i pozwala nagrywać obraz w rozdzielczości 1920x1080 z prędkością 30 klatek na sekundę. Szeroki kąt widzenia - 135 stopni, zapewnia zarejestrowanie najważniejszych zdarzeń.

-> Sprawdź Recenzję Miniaturowego Polskiego Rejestratora

Rejestrator ma przesłonę F2,0, która pozwala osiągnąć dobrą jasność obrazu, dzięki czemu urządzenie świetnie nagrywa nawet w bardzo pochmurny dzień i w nocy. Ma wbudowany GPS, który na bieżąco rejestruje współrzędne i prędkość z jaką jedzie pojazd. Trzyosiowy akcelerometr zapisuje parametry jazdy, a dołączone oprogramowanie SuperCar pozwala wyświetlać zebrane przez kamerę dane i dokładnie je później przeanalizować.

-> 3 Sposoby Na Fotoradary

DVR-FHD660G ma funkcję zapisywania położenia fotoradarów i ostrzega nas, jeżeli zbliżamy się do nich ze zbyt dużą prędkością. Niewielkie rozmiary urządzenia nie przesłaniają przedniej szyby. Rejestrator zaopatrzony jest w kamerę micro SD 32 GB i litowo-polimerową baterię którą naładujemy dzięki złączu mini USB poprzez dołączoną ładowarkę, wprost z gniazdka zapalniczki.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

blog comments powered by Disqus
Ten Rejestrator Ostrzeże Cię Przed Fotoradarami