PODPOWIEDZI:

Szalona Specyfikacja Nowego Tabletu Sony - Prawda Czy Plotka?

Szalona Specyfikacja Nowego Tabletu Sony - Prawda Czy Plotka?

Tablet Xperia Z4 Tablet Ultra od Sony może być rewolucyjnym sprzętem na rynku urządzeń mobilnych. Jest bowiem sporo doniesień, że jego specyfikacja będzie wręcz szalona. Co ma konkretnie oferować? O tym, w poniższym newsie.

Sony Xperia Z4 Tablet Ultra to wciąż wielka niewiadoma. Nie wiemy bowiem, kiedy Sony oficjalnie zaprezentuje swój nowy tablet. Mimo tego, w sieci pojawiają się doniesienia o szalonej specyfikacji urządzenia.

PadNews informuje, że nadchodzący tablet od Sony wręcz zmiecie swoją konkurencję. Wszystko za sprawą zaawansowanego układu SoC Snapdragon 810.

Tablet ma mieć podobno niespełna 13-calowy ekran o rozdzielczości 4K! Prawdziwym szokiem jest jednak informacja o pamięci RAM. Ma jej być aż 6 GB. Tablet 4K z 6 GB RAM-u brzmi jak dobry żart, ale kto wie? Na dokładkę mamy mieć 64 GB przestrzeni dyskowej czy baterię o pojemności 12100 mAh.

Są to jednak tylko doniesienia, na temat których Sony się nie wypowiada. Przyszłość pokaże czy coś z podanej specyfikacji się sprawdzi. Jeżeli tak, to Sony Xperia Z4 Tablet Ultra stanie się szybko niekwestionowanym liderem na rynku tabletów.

blog comments powered by Disqus
Szalona Specyfikacja Nowego Tabletu Sony - Prawda Czy Plotka?