PODPOWIEDZI:

Funkcjonalny Tablet z Windowsem od Kruger&Matz

Funkcjonalny Tablet z Windowsem od Kruger&Matz

Urządzenia mobilne marki Kruger&Matz; są bardzo cenione na rynku i uznawane za sprzęt przystępny cenowo, funkcjonalny, a do tego elegancki. Ciekawą propozycją jest tablet EDGE1082, który właśnie wchodzi na rynek.

Tablety z systemem Windows stają się coraz popularniejsze. Zauważyła to firma Kruger&Matz; i postanowiła wypościć takie urządzenie. Chodzi o funkcjonalny i multimedialny tablet EDGE1082.

Za wydajność tego urządzenia odpowiada głównie czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F o taktowaniu 1,33 GHz, wspomagany przez 2GB pamięci RAM. Warto wspomnieć także o układzie graficznym Intel HD Graphics.

Zastosowany w urządzeniu system Windows 8.1, posiada roczną subskrypcję pakietu biurowego Office 365 Personal, który przydać może się w pracy. Mamy do dyspozycji 32GB pamięci wbudowanej, ale wraz z pakietem Office otrzymujemy aż 1TB dodatkowego miejsca w przestrzeni dyskowej OneDrive.

Moto E 4G LTE - Druga Generacja Świetnego Telefonu Motoroli

Kolejny plusem omawianego tabletu jest jego ekran. Ma on bowiem 10,1-cala i wysoką rozdzielczość wynoszącą 1920x1200 px. Sprzęt jest także odpowiednio smukły i elegancki.

Za tablet EDGE1082 trzeba zapłacić 749 zł, co nie wydaje się być wygórowaną ceną.

blog comments powered by Disqus
Funkcjonalny Tablet z Windowsem od Kruger&Matz