PODPOWIEDZI:

Podsumowanie Tygodnia #4 - Protezy sterowane umysłem, Obudowa do 200zł oraz Klawiatura z LCD

Podsumowanie Tygodnia #4 - Protezy sterowane umysłem, Obudowa do 200zł oraz Klawiatura z LCD

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na czwarte, sylwestrowe wydanie :)

TESTY I RECENZJE

Aby zacząć rok 2015 szybciej i wydajniej, może warto wymienić w naszym komputerze stary dysk talerzowy na bardzo szybki dysk typu SSD?  Transcend SSD370 o pojemności 256GB w zupełności wystarczy na system operacyjny, programy użytkowe i gry. Czy prędkości odczytu i zapisu są zadowalające? Przekonacie się w teście zrobionym przez Dawida.

Dysk już mamy, ale takie cudo nie może zostać włożone do byle obudowy. Dlatego właśnie mamy dla was test obudowy SilverStone Precision PS10. Czy budżetowa obudowa do 200zł jest wystarczająco ergonomiczna i zarazem prezentuje się nie najgorzej? Oceńcie sami po oglądnięciu przygotowanego materiału.

Dzisiaj nie wychodzimy z tematów około Pecetowych - po dysku i obudowie czas na recenzję Logitech G19s – klawiatury mechanicznej dla graczy, która odznacza się nowatorskim rozwiązaniem w postaci ekraniku LCD, na którym można wyświetlać nie tylko godzinę, ale też np. zużycie procesora i pamięci czy nawet filmiki z serwisu YouTube. Czy taki sprzęt jest warty swojej ceny? Obejrzyjcie materiał Michała i zadecydujcie sami.

Skoro mamy już na czym grać, czas na małe co nieco w postaci Endless Legend – klasycznej, wymagającej strategii turowej. Naszym celem jest dominacja absolutna, którą oczywiście możemy osiągnąć rozumem lub siłą. Czy gra studia Amplitude Studios potrafi wciągnąć na dłużej? Opowie wam o tym Marcin w przygotowanej przez niego recenzji.

PORADNIKI

Czas na poradnik. W tym tygodniu mamy dla was pierwszą część GIMPowego samouczka. Jeżeli zawsze chcieliście pobawić się grafiką rastrową, albo po prostu potrzebujecie zmniejszyć lub skadrować zdjęcie czy obrazek – pierwsza część z tej poradnikowej serii nauczy was absolutnych podstaw potrzebnych każdemu grafikowi-adeptowi.

Wywiady

Po poradach czas na wywiad. Szukając w odmętach materiałowych udało nam się wyciągnąć jeszcze jeden wywiad z Orange Video Fest – tym razem jest to rozmowa z jednym z czołowych pranksterów polskich – Ravgorem. Jak zaczynał? Co robił, zanim rozśmieszał polski Internet? Tego i jeszcze więcej dowiecie się w przedstawianym wywiadzie.

VideoNews

Na koniec materiałów z kanału YouTube mamy dla was klasycznie – VideoNews. W 51 odcinku dowiecie się między innymi na temat wyników ogólnopolskiej ankiety dotyczącej graczy, nowego Galaxy S6, Patchu wprowadzającym napady do GTA V oraz Przedsprzedaży biletów na IEM 2015.

ARTYKUŁY I Newsy

Teraz czas na artykuły i newsy, które w tym tygodniu znalazły się na stronie VideoTesty.pl
Zainteresowały mnie m.in.:

PODSUMOWANIE

I to już wszystko w 4 wydaniu Podsumowania Tygodnia. Dziękuje wam wszystkim za uwagę, życzę imprezowego Sylwestra i wszystkie dobrego na Nowy, 2015 Rok. Trzymajcie się, cześć!

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #4 - Protezy sterowane umysłem, Obudowa do 200zł oraz Klawiatura z LCD