PODPOWIEDZI:

Podsumowanie Tygodnia #13 - IEM 2015 od kuchni

Podsumowanie Tygodnia #13 - IEM 2015 od kuchni

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na 13, nieco bardziej vlogowe wydanie!

Video

Przede wszystkim ten tydzień obfitował w relację z Intel Extreme Masters 2015, eventu odbywającego się już regularnie w Katowicach. Zobaczcie sami, co dla was przygotowaliśmy!

Relacja z Intel Extreme Masters 2015>>

Pod nieobecność Podsumowania Tygodnia pojawiły się również dwa nowe odcinki Rowerowo. Ostatnio była recenzja akcesorium, tym razem mamy sprawy nieco bardziej techniczne. Dowiecie się jak zamontować hamulce i wolnobiegu/kasety w waszym ukochanym rowerze.

Rowerowo #6>>

Rowerowo #7>>

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest różnica między zwykłymi klawiaturami a sprzętem z przełącznikami mechanicznymi? Ja też nadal tego do końca nie rozróżniam. Na szczęście Marcin jasno to tłumaczy :).

Jeżeli wasza wiedza o serii Angry Birds zatrzymała się na spin-offach typu Star Wars to obczajcie nowe Angry Birds Stella POP, które przetestowała nasza redakcja.

Recenzja Angry Birds Stella POP>>

No i na sam koniec aż dwie odsłony VideoNews, w których Mateusz opowie nam między innymi o darmowym Wiedźminie 3, darmowym Windowsie 10 i wielu innych darmowych rzeczach :).

VideoNews #60>>

VideoNews #61>>

Temat Tygodnia

Dzisiejszym tematem tygodnia będzie IEM 2015 od kuchni. Widzieliście relację, więc wiecie mniej więcej, jak to jest być uczestnikiem tej gigantycznej imprezy w Katowicach. Ale warto też, abyście dowiedzieli się co nieco o kulisach powstawania tej relacji. Zobaczcie wersje wideo Podsumowania aby dowiedzieć się więcej!

Moje Przemyślenia Dotyczące IEM 2015>>

Podsumowanie

I to już wszystko w 13 podsumowaniu tygodnia. Dajcie znać czy podoba wam się taka forma, gdzie nie tylko dowiadujecie się co pojawiło się na naszych kanałach przekazu medialnego, ale także co ciekawego słychać u nas zza kulis. Do zobaczenia w następnym tygodniu!


Ekspresy do Kawy

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #13 - IEM 2015 od kuchni