PODPOWIEDZI:

Recenzja Angry Birds Stella POP - Zabawa Z Kulkami

Firma Rovio troi się i dwoi, aby utrzymać graczy przy swoich produktach. Wydają aktualizacje do poprzednich gier, jak i tworzą zupełnie nowe odsłony, niezwykle popularnej marki. Tym razem przyjrzymy się ich najnowszemu tytułowi, Angry Birds Stella POP. Jak wypadła ta gra? Zapraszam do przeczytania recenzji!

Kruger & Matz KM1064 Android 4,2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Darmowa
  • Wciągająca
  • Dużo poziomów
  • Rozgrywka
  • Brak reklam
WADY
  • Brak możliwości zmiany bohatera
  • Momentami dość spora losowość

Niezwykle lubię, kiedy pojawiają się spin-offy, Wściekłych Ptaków. Oryginalna formuła już dawno mnie znudziła. Wcześniej pojawiły się, dość  grywalne wyścigi, jak i wciągający tytuł RPG, w klimacie Angry Birds. Teraz w ręce graczy, Rovio oddało kolejną minigrę w tym uniwersum.

Zadaniem gracza jest zbijanie kolorowych piłek, znajdujących się na ekranie. Zmuszeni będziemy do częstego główkowania, ponieważ kolor kulek ma olbrzymie znaczenie. Strategiczne podejście jest w takich momentach wskazane, aby jak najlepiej wykorzystać dany układ. Kiedy znajdziemy większą grupę, liczącą od 3 kulek tego samego koloru, otrzymujemy punkty. Zasady te przypominają mi inną grę, mianowicie Tetrisa. Układać musimy odpowiednie pola tego samego koloru. Do tego dochodzi ułatwienie, w postacie niszczenia całych segmentów kulek. Kiedy zniszczymy rząd, który znajduje się najwyżej, wtedy pozostałe kulki znajdujące się poniżej, zagwarantują nam masę dodatkowych punktów.

Graficznie tytuł nie odbiega niczym szczególnym, od pozostałych gier z tej serii. Stella POP jest kolorową produkcją, z ładnie wykonanymi sprajtami. Obiekty mają sporo klatek animacji, co przekłada się na dużą płynność grafiki. Do działania aplikacji nie będziemy potrzebować silnego smartfona czy tableta. Wystarczy kilku letnie urządzenie do komfortowego grania.

Angry Birds Stella POP to darmowy tytuł, który trafił na Androida iOS. Wkrótce ma się pojawić wersja na Windows Phone. Gra dość mocno wciąga jak i zmusza do główkowania. Rozgrywka łączy w sobie proste zasady, z możliwością korzystania z power upów. Te mogą diametralnie zmienić naszą sytuację w grze. Dodatkowa linia, pomaga nam w namierzeniu do celu. Mikropłatności występują, ale są praktycznie nie potrzebne do dalszej rozgrywki. Firma w żaden sposób nie zmusza nas do korzystania z mobilnego sklepiku czy nie emituje reklam podczas grania. Dzięki niskim wymaganiom sprzętowym jesteśmy wstanie uruchomić Stella POP na każdym urządzeniu. Zdecydowanie warto sprawdzić, jak jesteście, podobnie jak ja, znudzeni oryginalną formułą Wściekłych Ptaków.

Pobierz aplikację z Google Play
Pobierz aplikację z App Store

blog comments powered by Disqus
Recenzja Angry Birds Stella POP - Zabawa Z Kulkami