Podsumowanie Tygodnia #7 - Głośnik Bluetooth za 50zł, Myszki Dla Graczy i Najlepsze Kierownice do PC

Podsumowanie Tygodnia #7 - Głośnik Bluetooth za 50zł, Myszki Dla Graczy i Najlepsze Kierownice do PC

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na bardziej skondensowane siódme podsumowanie!

TESTY I RECENZJE

Jeżeli Interesuje was niedrogi przenośny głośnik bluetooth, to kliknijcie w recenzję Marcina. Czy sprzęt za 50zł sprawdzi się jako mobilny zamiennik dla głośnika telefonu? 

ART AS-B01 - Głośnik Bluetooth za 50zł>>


Dla fanów myszek i peryferiów sprzętowych mamy dwie recenzje. Pierwsza z nich to Logitech G302 Daedalus Prime - Mała i Szybka myszka do gier MMO. Czy rozbudowane funkcje programowania przycisków w zestawieniu z kompaktowymi wymiarami dają radę w grach?

Test Myszki Logitech G302 Daedalus Prime >>


Druga testowana myszka do Gamdias Hades z sensorem laserowym. Dużo możliwości customizacji i niesamowita precyzja to coś czego szukasz? Przekonaj się oglądając recenzję.

Test Myszki Gamdias Hades (z sensorem laserowym)>>


Jeżeli natomiast szukasz nowej karty graficznej to może zainteresuje cię test Sapphire R7 260X zrobiony przez Dawida. Czy wersja OC tej karty na prawdę daje mocnego kopa w grach?

Test Karty Graficznej Sapphire R7 260X OC>>

PORADNIKI

Po Recenzjach czas na poradniki. Na pierwszy ogień idzie czwarta już część poradnika dla Gimpowiczów. Tym razem dowiecie się jak zmienić kolor tęczówki.

Poradnik GIMPa #4 - Zmienianie Koloru Tęczówek>>


Jeżeli jesteś fanem wyścigowych symulacji to na pewno masz już jakąś kierownicę w domu. Jeżeli czekasz na upgrade lub zastanawiasz się co kupić obejrzyj zestawienie najlepszych kierownic do gier na PC.

Poradnik - Najlepsze Kierownice do PC>>

VideoNews

Nowinki to twój żywioł? W minionym tygodniu pojawiły się aż dwa VideoNewsy , więc nie ma czasu do stracenia - klikaj i oglądaj.

VideoNews #54>>

 

VideoNews #55>>

Artykuły i Newsy

W artykułach i newsach w tym tygodniu bardzo smartfonowo - Jeżeli zastanawia cię, jak korzystanie z telefonu wpływa na twoje zdrowie, co to jest nomophobia i syndrom wibrującego telefonu to kliknij i przenieś się do artykułu.

Jak Smartfony Wpływają na Nasze Zdrowie?>>

Jeżeli natomiast wolisz zestawienie najczęściej kupowanych smartfonów w roku 2014 to przenieś się do tego newsa i sprawdź kto jest na topie.

Najczęściej Kupowane Smartfony 2014>>

Podsumowanie

I to już wszystko w tej mocno skondensowanej wersji Podsumowania Tygodnia. Napiszcie czy podoba wam się taka formuła i trzymajcie się do następnego tygodnia.

 

 

 

 

 

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more