PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Podsumowanie Tygodnia #8 - Dying Light, Sztuczna Skóra od Google i Wydajny PC za 3000zł

Podsumowanie Tygodnia #8 - Dying Light, Sztuczna Skóra od Google i Wydajny PC za 3000zł

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na wyjątkowo gamingowe, ósme podsumowanie!

Testy i Recenzje

Zaczynamy od Zasilacza XFX XTR 650W. Jeżeli szukacie czegoś mocarnego i w pełni modularnego do waszego gamingowego PCta - sprawdźcie recenzję Dawida.

XFX XTR 650W W Pełni Modularny Zasilacz - Recenzja>>

Jeżeli gamingowe słuchawki to dla was najważniejszy element akcesoriów, to SteelSeries Siberia Elite Prism powinny spełnić wasze oczekiwania. Jest to najbardziej zaawanoswany i luksusowy model słuchawek tego prodcuenta. Oglądnijcie recenzję Marcina, aby zapoznać się z naszymi wrażeniami z użytkowania tego sprzętu.

MyPhone Hammer Iron to odpowiednik testowanego przez nas Hammera - Niezniszczalnego klawiszowca. Czy testowana wersja telefonu z dotykowym wyświelaczem i systemem android jest równie wtrzymała?

MyPhone Hammer Iron - Test Niezniszczalnego Smartfona>>

Gry i Gameplay

Po testach i recenzjach sprzętu przechodzimy do wyjątkowo rozbudowanej w tym tygodniu części gamingowej. Jeżeli lubicie nieskrępowaną, fabularnie epicką i wręcz absurdalną rozwałkę, to zapewne zadowolo was Gameplay z Saints Row Gat out of Hell.

Parę dni temu swoją premierę miał Dying Light - połączenie zombifikacji rodem z Dead Island z Parkourem a'la' Mirrors Edge. Czy akrobatyczny survival jest równie miodny co na zapowiedziach? Zobaczcie dwie części gameplayu i zadecydujcie sami.

Poradniki

Po grach czas na następną część poradnika GIMPa - tym razem poznacie sprytne sposoby na zamaskowanie ludzkich niedoskonałości twarzy.

Newsy

Z newsów w tym tygodniu mamy:
Odtwarzacz Kaset Magnotofonowych i Płyt Winylowych Od manty, czyli niedrogi sprzęt dla fanów starych nośników dźwiękowych.

Zabawka Jo-Jo połączona z słuchawkami - Oldschoolowy sprzęt od Maxella.

Artykuły

Natomiast wśród ciekawych artykułów znalazłem:
Foto-poradnik wymiany procesora w laptopie - jeżeli potrzebujesz większej wydajności w swoim mobilnym sprzęcie, to jest to tekst dla ciebie!

Jak Wymienić Procesor w Laptopie - Poradnik >>

Wydajny Zestaw Komputerowy AMD za 3000zł - Nie trać pieniędzy na niepewne zestawy, zamiast tego złóż go razem z nami.

6 Sposobów na to, aby mieć dziecko zawsze na oku - ciekawe sposoby, które nie pozwolą twojemu dziecku się zgubić. 

Jak Mieć Swoje Dziecko Zawsze na Oku?>>

Podsumowanie

I to już wszystko w ósmym podsumowaniu. Klasycznie zachęcam do subskrybowania naszego kanału youtube, odwiedzania naszej strony i zapoznawania się z całą gamą naszych materiałów. Trzymajcie się i do następnego tygodnia.

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #8 - Dying Light, Sztuczna Skóra od Google i Wydajny PC za 3000zł