PODPOWIEDZI:

Podsumowanie Tygodnia #9 - Dying Light, Heroes III HD oraz Poradnik Wodoodpornych Aparatów

Podsumowanie Tygodnia #9 - Dying Light, Heroes III HD oraz Poradnik Wodoodpornych Aparatów

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na pękające w szwach dziewiąte wydanie!

TESTY I RECENZJE

Zasilacz naszego komputera to jeden z ważniejszych elementów zestawu PC. Choć jedyne co robi to dostarczanie odpowiedniego prądu stałego do podzespołów, to właśnie od jego niezawodności zależy czy nawet podczas największych przeciążeń nasz sprzęt będzie bezpieczny. Certyfikoawne kontrukcje potrafią być drogie, ale nie FSP Hyper 500. Zobaczcie recenzję Dawida i oceńcie sami czy warto.

Jednak nawet najlepszy zasilacz nie poradzi sobie z nagłymi przerwami w dostawach prądu. Tutaj przyda nam się zasilanie awaryjne, zwane równie UPS. FSP Nano Series 800 to mały i stylowy UPS za sensowne pieniądze.

Relatywnie świeży standard łączności bezprzewodowej AC pozwala na jeszcze bardziej niezawodną i sprawniejszą pracę na Wi-Fi. Routery obsługujące tego typu wynalazki są jednak z wyższej półki cenowej. Czy testowany Edimax przełamie ten stereotyp? przekonajcie się w recenzji.

Jeżeli jesteście fanami gamingu, słuchawek i dźwięku przestrzennego to Asus Strix 7.1 zapewni wam odpowiednie wrażenia słuchowe podczas ogrywania dowolnego tytułu. W przeciwieństwie do wielu słuchawek korzystajacych z programowej emulacji dźwięku, Strixy mają faktycznie licznie wbudowane małe głosniczki. Ciekawi jakości tego produktu? Zapraszamy na recenzję.

Asus Strix 7.1 - Słuchawki dla graczy z dźwiękiem True Surround>>  

Nowy telefon do MyPhone'a oznaczony nazwą Fun 3 to następna generacja popularnego smartfona, który przy niskim budżecie oferuje relatywnie wysoką wydajność podzespołów i żywotność baterii. Czy Fun 3 to godny członek serii Fun?


MyPhone Fun 3 - Trzeci Brat Bliźniak>> 

Jeżeli poszukujecie kompaktowego bezprzewodowego głośnika bluetooth z najwyższą możliwą jakością dźwięku to zainteresować was może test Denon Envaya Mini - głośnika bluetooth do zadań specjalnych. Zapraszam do recenzji stworzonej przeze mnie.

DENON Envaya Mini - Głośnik Bluetooth Do Zadań Specjalnych>>

Gameplay

Po testach czas na gameplaye - mamy wam do zaoferowania kolejne dwa Gameplaye z Dying Light ukazujące nowe aspekty rozgrywki, jak np. wyzwania, a także materiał z odświeżonej wersji turowej legendy - Heroes of Might & Magic 3 HD Edition.

Poradniki

Wśród poradników w tym tygodniu znalazło się między innymi zestawienie wodoodpornych aparatów cyfrowych zapewniających niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach i pod odpowiednimi głębokościami.


 

Jeżeli jesteście fanami Poradnika dla GIMPowiczów, to na pewno zainteresuje was następna, 6 część poradnika - tym razem dowiecie się w jaki sposób nanieść na zdjęcie znak wodny.

TOP5

Przedostanim materiałem w dzisiejszym podsumowaniu tygodnia jest TOP 5 Premier w Lutym 2015. Jeżeli nie wiecie co zakupić lub wasze PCty nudzą się i czekają na coś graficznie wymagającego - oglądnijcie i dowiedzcie się co ciekawego jest do wyboru.

VideoNews

Na sam koniec zeszłotygodniowe VideoNews, które jak zwykle przybliża nam ciekawostki ze świata gier i technologii.

Podsumowanie

I to już wszystko w dziewiątym wydaniu Podsumowania Tygodnia. Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału VideoTesty oraz odwiedzać naszą stronę internetową. Do następnego tygodnia, cześć!

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #9 - Dying Light, Heroes III HD oraz Poradnik Wodoodpornych Aparatów