PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Podsumowanie Tygodnia #9 - Dying Light, Heroes III HD oraz Poradnik Wodoodpornych Aparatów

  • Dodano: 3 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Podsumowanie Tygodnia #9 - Dying Light, Heroes III HD oraz Poradnik Wodoodpornych Aparatów

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na pękające w szwach dziewiąte wydanie!

TESTY I RECENZJE

Zasilacz naszego komputera to jeden z ważniejszych elementów zestawu PC. Choć jedyne co robi to dostarczanie odpowiedniego prądu stałego do podzespołów, to właśnie od jego niezawodności zależy czy nawet podczas największych przeciążeń nasz sprzęt będzie bezpieczny. Certyfikoawne kontrukcje potrafią być drogie, ale nie FSP Hyper 500. Zobaczcie recenzję Dawida i oceńcie sami czy warto.

Najpopularniejsze Gry na PC. Zobacz ceny >>

FSP Hyper 500 Test Zasilacza W Ograniczonym Budżecie >>

Jednak nawet najlepszy zasilacz nie poradzi sobie z nagłymi przerwami w dostawach prądu. Tutaj przyda nam się zasilanie awaryjne, zwane równie UPS. FSP Nano Series 800 to mały i stylowy UPS za sensowne pieniądze.

FSP Nano Series 800 Test zasilacza awaryjnego UPS>> 

Relatywnie świeży standard łączności bezprzewodowej AC pozwala na jeszcze bardziej niezawodną i sprawniejszą pracę na Wi-Fi. Routery obsługujące tego typu wynalazki są jednak z wyższej półki cenowej. Czy testowany Edimax przełamie ten stereotyp? przekonajcie się w recenzji.

Edimax BR-6208AC Recenzja Routera Gotowego Na Standard AC>> 

Jeżeli jesteście fanami gamingu, słuchawek i dźwięku przestrzennego to Asus Strix 7.1 zapewni wam odpowiednie wrażenia słuchowe podczas ogrywania dowolnego tytułu. W przeciwieństwie do wielu słuchawek korzystajacych z programowej emulacji dźwięku, Strixy mają faktycznie licznie wbudowane małe głosniczki. Ciekawi jakości tego produktu? Zapraszamy na recenzję.

Asus Strix 7.1 - Słuchawki dla graczy z dźwiękiem True Surround>>  

Nowy telefon do MyPhone'a oznaczony nazwą Fun 3 to następna generacja popularnego smartfona, który przy niskim budżecie oferuje relatywnie wysoką wydajność podzespołów i żywotność baterii. Czy Fun 3 to godny członek serii Fun?


MyPhone Fun 3 - Trzeci Brat Bliźniak>> 

Jeżeli poszukujecie kompaktowego bezprzewodowego głośnika bluetooth z najwyższą możliwą jakością dźwięku to zainteresować was może test Denon Envaya Mini - głośnika bluetooth do zadań specjalnych. Zapraszam do recenzji stworzonej przeze mnie.

DENON Envaya Mini - Głośnik Bluetooth Do Zadań Specjalnych>>

Gameplay

Po testach czas na gameplaye - mamy wam do zaoferowania kolejne dwa Gameplaye z Dying Light ukazujące nowe aspekty rozgrywki, jak np. wyzwania, a także materiał z odświeżonej wersji turowej legendy - Heroes of Might & Magic 3 HD Edition.

Nocne Łowy - Dying Light od strony Zombie! (Gameplay #3)>>

Wyzwania w Dying Light (Gameplay #4)>>


Gameplay Heroes of Might & Magic III: HD Edition>> 

Poradniki

Wśród poradników w tym tygodniu znalazło się między innymi zestawienie wodoodpornych aparatów cyfrowych zapewniających niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach i pod odpowiednimi głębokościami.

Jaki Aparat Wodoodporny kupić?>>
 

Jeżeli jesteście fanami Poradnika dla GIMPowiczów, to na pewno zainteresuje was następna, 6 część poradnika - tym razem dowiecie się w jaki sposób nanieść na zdjęcie znak wodny.

Poradnik GIMPa #6 Jak Zrobić Znak Wodny>>

TOP5

Przedostanim materiałem w dzisiejszym podsumowaniu tygodnia jest TOP 5 Premier w Lutym 2015. Jeżeli nie wiecie co zakupić lub wasze PCty nudzą się i czekają na coś graficznie wymagającego - oglądnijcie i dowiedzcie się co ciekawego jest do wyboru.

TOP 5 Premier Gier - Luty 2015>> 

VideoNews

Na sam koniec zeszłotygodniowe VideoNews, które jak zwykle przybliża nam ciekawostki ze świata gier i technologii.

VideoNews #56 - Aktualizacja Galaxy S4 do Lollipop, Wiedźmin 3 w 900p i Najtańsze Bilety Lotnicze>>

Podsumowanie

I to już wszystko w dziewiątym wydaniu Podsumowania Tygodnia. Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału VideoTesty oraz odwiedzać naszą stronę internetową. Do następnego tygodnia, cześć!

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #9 - Dying Light, Heroes III HD oraz Poradnik Wodoodpornych Aparatów