PODPOWIEDZI:

Roccat Na Targach CES 2015 Zaprezentuje Innowacyjny Zestaw Gracza

Roccat Na Targach CES 2015 Zaprezentuje Innowacyjny Zestaw Gracza

Roccat, producent słynący ze sprzętu wysokiej jakości, podczas targów CES 2015 przedstawi najnowsze urządzenia stworzone dla graczy, całkowicie zgodne z filozofią firmy "Future Ready".

Trzy nowe sprzęty Roccat to klawiatura Ryos Phobo, mysz Nyth oraz słuchawki Kave XTD 5.1 Analog.

 

Klawiatura Ryos Phobo została wyposażona w zintegrowany port na smartfon, a dołączane do niej innowacyjne oprogramowanie sprawi, że gracze dostaną przysłowiowych gamingowych skrzydeł. Port jest kompatybilny ze smartfonami wszystkich marek, systemów i rozmiarów, a umieszczony w nim telefon łączy się z klawiaturą za pomocą dwóch kanałów Bluetooth.

 

Premiera klawiatury planowana jest na trzeci kwartał 2015, a jej cena nie została jeszcze ustalona.

 

Modułowa mysz Nyth ma wymienne przyciski i boczne części, co pozwala dostosować ją do każdego gatunku gry i gustu każdego gracza. Ten wyjątkowy gryzoń idealnie poradzi sobie zarówno w wymagających ogromnej ilości przycisków MMO, jak i grach MOBA i FPS, w których najważniejsza jest szybkość i ergonomiczny rozmiar myszy.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Premiera myszy zaplanowana została na drugi kwartał 2015 roku. Jej cena nie jest jeszcze znana.

 

Trzecią nowością jaką będziemy mieć okazję zobaczyć podczas targów CES 2015, są słuchawki Kave XTD 5.1 Analog. Stworzone dla wymagających graczy, charakteryzują się rewelacyjną jakością dźwięku. Technologia Zero Noise sprawi, że dźwięk z gry zostanie odwzorowany idealnie i bez żadnych zakłóceń. Została poprawiona także waga słuchawek - są one o 25% lżejsze niż poprzedni model Kave.

 

Słuchawki trafią do sprzedaży w pierwszym kwartale 2015 roku, a ich cena również nie jest jeszcze znana.

blog comments powered by Disqus
Roccat Na Targach CES 2015 Zaprezentuje Innowacyjny Zestaw Gracza