PODPOWIEDZI:

Polski Smartphone na Targach CES 2015 - myPhone INFINITY

Polski Smartphone na Targach CES 2015 - myPhone INFINITY

Debiut nowej serii telefonów polskiej marki myPhone na targach CES 2015! Dwa nowe smartphony o nowej trwałej obudowie oraz smukłym wyglądem.

    Targi CES 2015 w Las Vegas trwają w najlepsze. Widzieliśmy już prezentację wielu nowych smartphonów różnych marek. Przyszła pora i na polskie. 

myPhone zaprezentowało nową serie telefonów INFINITY. Charakteryzować będą się nowoczesnym designem.

myPhone Infinity

myPhone INFINITY 3G będzie to smartphone z ekranem IPS LTPS OGS 4,7-cala, ośmiordzeniowym procesorem i transmisją danych 3G. Drugi z kolei myPhone INFINITY LTE z ekranem 5-cali wyposażony będzie w procesor czterordzeniowy MediaTek. Co najważniejsze będziemy mieli możliwość wykorzystania technologi LTE.

Do dyspozycji w telefonach będzie tylny aparat fotograficzny o matrycami BSI 8 MP oraz przedni OmniVision 5 MP. Dodatkowo smartphone wyposażony będzie w moduł dźwiękowy Yamaha. Dokładna specyfikacja techniczna nie została jeszcze ujawniona,ale pewniakiem jest popularny system Android

 

myPhone Infinity

Ciekawym aspektem jest informacja, iż przód jak i tył telefonu będzie pokryty szklaną powłoką Gorilla Glass 3 odpornym na zarysowania. Do dyspozycji będą dwie wersje koloru obudowy, czarny oraz biały. Dokładnej daty premiery myPhone INFINITY nie znamy, lecz powinniśmy spodziewać się jej na przełomie lutego i marca 2015 roku.

Telefony prezentują się bardzo elegancko, na pewno podbiją rynek polski a może nawet zagraniczny. 

Stoisko myPhone

 

 

myPhone Infinity

blog comments powered by Disqus
Polski Smartphone na Targach CES 2015 - myPhone INFINITY