PODPOWIEDZI:

Nowy myPhone W Biedronce Za 119 Złotych - Zobacz Nasz TEST!

Nowy myPhone W Biedronce Za 119 Złotych - Zobacz Nasz TEST!

myPhone Flip to urządzenie stworzone dla osób, dla których liczy się przede wszystkim prostota i intuicja w użytkowaniu. Flip to nieskomplikowany telefon z klapką, który od dziś można kupić w sklepach sieci Biedronka w zestawie z kartą startową za jedyne 119 złotych.

myPhone Flip nie jest dla każdego, ale z pewnością zadowoli niewymagających użytkowników, dla których telefon ma służyć do dzwonienia. Oczywiście pozwala także na wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych i multimedialnych, dodatkowo wyposażony został w cyfrową kamerę VGA i dyktafon.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Telefon ma 32MB pamięci RAM i 32MB ROM, obsługuje karty microSD o pojemności do 8GB, a wbudowany akumulator 800 mAh gwarantuje do 10 dni pracy w trybie czuwania i około 5h rozmów.

 

-> Sprawdź, jak myPhone Flip wypadł w naszych testach

 

 

myPhone Flip dostępny jest od dzisiaj w sieci sklepów Biedronka, wraz z kartą startową TuBiedronka w cenie 119 złotych. Ilość zestawów jest ograniczona, a w związku ze zbliżającym się świętem babci i dziadka można wnioskować, że telefony będą rozchwytywane, gdyż dzięki temu że są nieskomplikowane, idealnie nadadzą się dla seniorów.

 

blog comments powered by Disqus
Nowy myPhone W Biedronce Za 119 Złotych - Zobacz Nasz TEST!