PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowy myPhone W Biedronce Za 119 Złotych - Zobacz Nasz TEST!

Nowy myPhone W Biedronce Za 119 Złotych - Zobacz Nasz TEST!

myPhone Flip to urządzenie stworzone dla osób, dla których liczy się przede wszystkim prostota i intuicja w użytkowaniu. Flip to nieskomplikowany telefon z klapką, który od dziś można kupić w sklepach sieci Biedronka w zestawie z kartą startową za jedyne 119 złotych.

myPhone Flip nie jest dla każdego, ale z pewnością zadowoli niewymagających użytkowników, dla których telefon ma służyć do dzwonienia. Oczywiście pozwala także na wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych i multimedialnych, dodatkowo wyposażony został w cyfrową kamerę VGA i dyktafon.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Telefon ma 32MB pamięci RAM i 32MB ROM, obsługuje karty microSD o pojemności do 8GB, a wbudowany akumulator 800 mAh gwarantuje do 10 dni pracy w trybie czuwania i około 5h rozmów.

 

-> Sprawdź, jak myPhone Flip wypadł w naszych testach

 

 

myPhone Flip dostępny jest od dzisiaj w sieci sklepów Biedronka, wraz z kartą startową TuBiedronka w cenie 119 złotych. Ilość zestawów jest ograniczona, a w związku ze zbliżającym się świętem babci i dziadka można wnioskować, że telefony będą rozchwytywane, gdyż dzięki temu że są nieskomplikowane, idealnie nadadzą się dla seniorów.

 

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowy myPhone W Biedronce Za 119 Złotych - Zobacz Nasz TEST!