PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

CM Storm Zaczyna Ofensywę Z Serią Podkładek Swift-RX

CM Storm Zaczyna Ofensywę Z Serią Podkładek Swift-RX

Marka CM Storm zaprezentowała właśnie swoje nowe podkładki CM Storm Swift-RX, które mają godnie zastąpić serię Speed-RX. Jeżeli jesteście zainteresowani nimi, to koniecznie zajrzyjcie do poniższego newsa.

Podkładki pod mysz z serii Swift-RX od CM Storm łączą w sobie szybkość i komfort użytkowania. Warto zaznaczyć, że powierzchnia robocza tych podkładek została wykona z materiału Microscopic Synthetic Mesh.

Wspomniany materiał cechuje się przede wszystkim bardzo małym współczynnikiem tarcia. Dużym atutem jest to, że seria Swift-RX nie wybrzydza jeżeli chodzi o rodzaj myszki. Oznacza to, że zarówno modele laserowe, jak i optyczne będą w pełni kompatybilne z podkładką.

Jeżeli chodzi o spód Swift-RX, to wykonany został w 100% z naturalnego kauczuku, co sprawia, że podkładka przylega stabilnie do blatu. Atutem jest także obszycie krawędzi podkładki.

Każdy gracz ma inne potrzeby i marka CM Storm o tym wie. Przygotowano bowiem trzy wersje podkładki Swift-RX. Różnią się one wymiarami. Mamy więc mały format o wymiarach 250x210 mm, średni 320x270 mm, a także large, który ma dokładnie 450x360 mm. Co jeżeli chodzi o grubość podkładki? Wynosi konkretnie 3 mm.

Sugerowane ceny podkładek wg rozmiarów wynoszą kolejno: 33 zł, 49 zł i 84 zł. Wydaje się, że są to całkiem przystępne ceny jak na taką jakość wykonania.

blog comments powered by Disqus
CM Storm Zaczyna Ofensywę Z Serią Podkładek Swift-RX