PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Sztuczna Skóra Od Google

  • Dodano: 3 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Sztuczna Skóra Od Google

Google to firma znana na cały świat. Trzeba zdać sobie sprawę, że pracuje również nad bardzo innowacyjnymi projektami, które często wkraczają w świat medycyny. Przykładem na to jest stworzenie sztucznej skóry. Po co ją stworzono? Odpowiedź znajdziecie w poniższym newsie.

Nikt naprawdę nie wie nad czym dokładnie pracuje Google. Wiele projektów tworzonych jest w ich tajnych laboratoriach X. Co chwilę słyszy się jednak, że coś innowacyjnego zostało właśnie przez tą firmę zrealizowane.

Najpopularniejsze Gry na PC. Zobacz ceny >>

Oddział nazwany Life Sciences skupia ponad setkę wybitnych lekarzy oraz naukowców. Jak widać, nie marnują oni czasu. Stworzono bowiem syntetyczną ludzką skórę.

Ma ona posłużyć do testów kolejnego innowacyjnego urządzenia - niepozornej bransoletki, która szybko wykrywa w organizmie komórki rakowe. Wystarczy, że połkniemy tabletkę zawierającą nanocząsteczki, które w przypadku wykrycia nowotwory rozświetlają się, tak samo jak bransoletka.

Sztuczna Skóra, Która Daje Zmysł Dotyku

Zobaczcie filmik,  który pokazuje sztuczną skórę:

Testy bransoletki są więc przed nami. Oby jak najszybciej trafiła do masowej produkcji, bo w ten sposób można uratować wiele istnień.

blog comments powered by Disqus
Sztuczna Skóra Od Google
Autor: Łukasz