PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Profesjonalnych kamer samochodowych

Sztuczna Skóra Od Google

Sztuczna Skóra Od Google

Google to firma znana na cały świat. Trzeba zdać sobie sprawę, że pracuje również nad bardzo innowacyjnymi projektami, które często wkraczają w świat medycyny. Przykładem na to jest stworzenie sztucznej skóry. Po co ją stworzono? Odpowiedź znajdziecie w poniższym newsie.

Nikt naprawdę nie wie nad czym dokładnie pracuje Google. Wiele projektów tworzonych jest w ich tajnych laboratoriach X. Co chwilę słyszy się jednak, że coś innowacyjnego zostało właśnie przez tą firmę zrealizowane.

Oddział nazwany Life Sciences skupia ponad setkę wybitnych lekarzy oraz naukowców. Jak widać, nie marnują oni czasu. Stworzono bowiem syntetyczną ludzką skórę.

Ma ona posłużyć do testów kolejnego innowacyjnego urządzenia - niepozornej bransoletki, która szybko wykrywa w organizmie komórki rakowe. Wystarczy, że połkniemy tabletkę zawierającą nanocząsteczki, które w przypadku wykrycia nowotwory rozświetlają się, tak samo jak bransoletka.

Sztuczna Skóra, Która Daje Zmysł Dotyku

Zobaczcie filmik,  który pokazuje sztuczną skórę:

Testy bransoletki są więc przed nami. Oby jak najszybciej trafiła do masowej produkcji, bo w ten sposób można uratować wiele istnień.

blog comments powered by Disqus
Sztuczna Skóra Od Google