PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

Nowe telefony Sony Ericsson łączące funkcjonalność Walkmana

Nowe telefony Sony Ericsson łączące funkcjonalność Walkmana

Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro to nowy duet telefonów będący kontynuacją słynnej i zdobywającej nagrody linii Sony Ericsson Walkman. Po sprzedaniu ponad 130 milionów telefonów Walkman na całym świecie, Sony Ericsson dodaje do tej serii dwa nowe telefony Walkman - w przystępnej cenie, ale bez pójścia na kompromis, jeśli chodzi o ich funkcje.

Telefony Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro zapewniają odbiorcom najlepsze muzyczne doświadczenie, jakiego można spodziewać się od telefonów Walkman. Jednakże idą też o krok dalej i łączą muzykę z funkcjami opracowanymi dla portali społecznościowych. Użytkownicy mogą teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Twitter’a lub Facebook’a poprzez jedno kliknięcie, równocześnie słuchając ulubionej muzyki z odtwarzacza Walkman.

Sony Ericsson spiro

Inną ważną funkcją dostępną w obydwu telefonach jest TrackID. Pozwala ona użytkownikom dowiedzieć się kto jest wykonawcą słuchanego utworu. Funkcja ta okazała się popularna wśród miłośników muzyki na całym świecie. W samym tylko roku 2009 zanotowano 129 milionów zapytań o szczegóły utworu poprzez TrackID.

Sony Ericsson zylo

Telefony Sony Ericsson Zylo i Sony Ericsson Spiro mają anatomiczną linię wzornictwa, wyróżniającą nowe produkty w ofercie Sony Ericsson. Z pięknym i ponadczasowym kształtem anatomicznej linii telefonu harmonijnie połączona jest ergonomiczna klawiatura, co sprawia, że telefon jest łatwy w użytkowaniu.

blog comments powered by Disqus
Nowe telefony Sony Ericsson łączące funkcjonalność Walkmana