PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Nowe telefony Sony Ericsson łączące funkcjonalność Walkmana

Nowe telefony Sony Ericsson łączące funkcjonalność Walkmana

Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro to nowy duet telefonów będący kontynuacją słynnej i zdobywającej nagrody linii Sony Ericsson Walkman. Po sprzedaniu ponad 130 milionów telefonów Walkman na całym świecie, Sony Ericsson dodaje do tej serii dwa nowe telefony Walkman - w przystępnej cenie, ale bez pójścia na kompromis, jeśli chodzi o ich funkcje.

Telefony Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro zapewniają odbiorcom najlepsze muzyczne doświadczenie, jakiego można spodziewać się od telefonów Walkman. Jednakże idą też o krok dalej i łączą muzykę z funkcjami opracowanymi dla portali społecznościowych. Użytkownicy mogą teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Twitter’a lub Facebook’a poprzez jedno kliknięcie, równocześnie słuchając ulubionej muzyki z odtwarzacza Walkman.

Sony Ericsson spiro

Inną ważną funkcją dostępną w obydwu telefonach jest TrackID. Pozwala ona użytkownikom dowiedzieć się kto jest wykonawcą słuchanego utworu. Funkcja ta okazała się popularna wśród miłośników muzyki na całym świecie. W samym tylko roku 2009 zanotowano 129 milionów zapytań o szczegóły utworu poprzez TrackID.

Sony Ericsson zylo

Telefony Sony Ericsson Zylo i Sony Ericsson Spiro mają anatomiczną linię wzornictwa, wyróżniającą nowe produkty w ofercie Sony Ericsson. Z pięknym i ponadczasowym kształtem anatomicznej linii telefonu harmonijnie połączona jest ergonomiczna klawiatura, co sprawia, że telefon jest łatwy w użytkowaniu.

blog comments powered by Disqus
Nowe telefony Sony Ericsson łączące funkcjonalność Walkmana