PODPOWIEDZI:

IEM 2015 Szansą Również Dla Płci Pięknej

IEM 2015 Szansą Również Dla Płci Pięknej

Impreza Intel Extreme Masters zbliża się wielkimi krokami. Już 15 marca zagości w Katowicach. Wiele osób czeka na finałowe turnieje z gry Counter-Strike: Global Offensive. Okazuje się, że również płeć piękna będzie miała swój turniej we wspomnianą grę.

Intel Extreme Masters to wielkie wydarzenie dla graczy z całego świata. Impreza ta, odbywa się również w Polsce, a dokładniej w Katowicach. Odbędzie się tam wiele turniejów, których nagrody za wygrane są bardzo wysokie.

Pomyślano również o płci pięknej. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym zagrają także kobiety, które przed wielką publicznością będą musiały zaprezentować swoje wysokie umiejętności w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Czy E-Sport Ma Prawo Być Na Olimpiadzie?

Pula w tym kobiecym turnieju wynosi aż 30 tysięcy dolarów. Jest więc o co walczyć. Warto także zaznaczyć, że całkowita pula nagród wszystkich turniejów na Intel Extreme Masters Katowice, przekroczyła już 550 000 dolarów, a możliwe, że jeszcze wzrośnie.

"To będzie niezwykły IEM, także ze względu na turniej kobiet. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale kobiece drużyny są niezwykle profesjonalne i mam nadzieję, że ich obecność na scenie turniejowej w Katowicach przełamie kolejny stereotyp - gracza mężczyzny. Szykują się niesamowite emocje" - mówi Juliusz Kornaszewski CEE PR Manager w Intelu.
 

Nam pozostaje czekać, a następnie podziwiać na IEM największe sławy światowego e-sportu.

blog comments powered by Disqus
IEM 2015 Szansą Również Dla Płci Pięknej