PODPOWIEDZI:

Roomba Już Gotowa Na Walentynki

Roomba Już Gotowa Na Walentynki

Inteligentne odkurzacze od firmy iRobot są cenione na całym świecie. Wspomniany producent, przygotował właśnie specjalną edycję swoich urządzeń, która nawiązuje do zbliżających się walentynek.

Już niedługo Święto Zakochanych. Firma iRobot wpadła na ciekawy pomysł, który nawiązuje do walentynek. Chodzi konkretnie o specjalną edycję inteligentnych robotów odkurzających Roomba.

Wyróżniają się one ciepłą kolorystyką, która kojarzy się z miłością. Co do technicznych aspektów urządzeń z serii Roomba - sprzęt ten oferuje innowacyjne funkcje i niesamowitą precyzję.

Roomba serii 800 to przede wszystkim AeroForce Performance Cleaning System, czyli rewolucyjna technologia wpływająca na najwyższą efektywność pracy urządzeń. W jej skład wchodzą np. nowe szczotki z gumową, bieżnikowaną powłoką, która pozwala na znaczące ograniczenie konieczności ich czyszczenia.

Trzeba też zauważyć, że taki robot sprzątający może okazać się znakomitym pomysłem na prezent. Działa on przecież autonomicznie, bez naszej ingerencji. Z takim sprzętem, nie będziemy musieli się kłócić, kto dziś ma odkurzać i sprzątać.

blog comments powered by Disqus
Roomba Już Gotowa Na Walentynki