PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

RapidShare Kończy Swój Żywot

RapidShare Kończy Swój Żywot

RapidShare to serwis, który niegdyś był bardzo popularny i umożliwiał łatwe udostępnianie plików w sieci. Pojawiła się jednak informacja, że RapidShare kończy działalność. Czemu tak się dzieje i co zrobić jeżeli mamy tam konto Premium? O tym, w poniższym newsie.

Serwisy, które umożliwiały łatwe udostępnianie plików w sieci, były kiedyś niezwykle popularne. Korzystały z nich tysiące internautów. Jednym z pierwszych takich serwisów był RapidShare.

Dzięki RapidShare, nie trudne było przesyłanie nawet dużych pakietów danych. Było tylko kwestią czasu, kiedy internauci zaczną wymieniać się plikami, które naruszają prawa autorskie.

Wszystkie tego typu serwisy, stały się więc rajem dla pirackich treści, co oczywiście nie spodobało się studiom filmowym czy wytwórniom fonograficznym. Kilka lat temu, z tego właśnie powodu, policja zamknęła inny serwis o podobnej charakterystyce - Megaupload.

RapidShare nie chciał tak skończyć i można powiedzieć, że przeszedł na "jasną stronę mocy". Zaczęto masowo blokować treści naruszające prawa autorskie. Spadła więc znacząco popularność samego serwisu.

Internauci, jak to internauci, znaleźli sobie inne serwisy i metody, dzięki którym udostępnianie takich treści było znów łatwe. Na wszystkim stracił RapidShare, który po 31 marca, przestanie praktycznie istnieć.

Uwaga Na Fałszywe Maile Od Orange!

Jeżeli macie w tym serwisie płatne konto Premium, to jak najszybciej skontaktujecie się z działem obsługi użytkowników, by odzyskać swoje pieniądze.

blog comments powered by Disqus
RapidShare Kończy Swój Żywot