PODPOWIEDZI:

Reality Show Na Marsie - Poleciałbyś?

Reality Show Na Marsie - Poleciałbyś?

Obecnie, ciężko wyobrazić sobie powrót człowieka na Księżyc, ale są pewne projekty o dużo wyższych ambicjach. Chodzi o podbój "Czerwonej Planety", czyli Marsa. Jeden program lotu na wspomnianą planetę, to w zasadzie wizja reality show nowej generacji. Więcej informacji znajdziecie w poniższym newsie.

Reality Show to programy, które budzą sporo kontrowersji. Jedni uwielbiają je oglądać i stają się fanami najbardziej wyróżniających się postaci z tych programów, a inni uważają ten typ telewizyjnej rozrywki za totalną głupotę i tandetę.

Co jednak powiecie na reality show, które odbędzie się na... Marsie? Jednym z najpoważniejszych projektów lotu na "Czerwoną planetę" jest Mars One. Warto zaznaczyć, że lecieć na tak odległą planetę może praktycznie każdy.

Program Mars One wyłonił bowiem 660 osób, które wstępnie mają lecieć na Marsa. Warto zaznaczyć, że dostano ponad 200 tysięcy zgłoszeń z całego świata!

Czy Pierwsi Koloniści Na Marsie Szybko Umrą?

Przeprowadzono nawet wywiad z trzema śmiałkami, który tłumaczą, czemu zdecydowali się na lot na Marsa:

Ryzyko jest dość spore. Nie wszyscy mogą wytrzymać fizycznie czy psychicznie lot i sam pobyt, ale z drugiej strony, można stać się sławnym i przeżyć coś niezwykłego.

A czy Wy zostawilibyście wszystko i polecieli na Marsa?

blog comments powered by Disqus
Reality Show Na Marsie - Poleciałbyś?