PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki parowar o wysokiej mocy?

Szklane Piramidy W Egipcie

Szklane Piramidy W Egipcie

Mówiąc o Egipcie, na myśl od razu przychodzą słynne piramidy. Okazuje się, że są plany budowy kolejnych piramid. Tym razem mają one być szklane, ale czy to się w ogóle powiedzie?

Egipt co roku odwiedzany jest przez masę turystów z całego świata. Zapewne sporo z Was tam już było. Główną atrakcją tego miejsca są oczywiście słynne piramidy.

Warto zaznaczyć, że rynek nieruchomości w Egipcie przeżywa mocny kryzys. Mimo tego, powstają innowacyjne projekty. Jednym z nich są szklane piramidy.

Mają one powstać w Gizie, bardzo blisko posągu Wielkiego Sfinksa czy starożytnych piramid. Ba, mają je nawet zasłonić. Cały kompleks ma nazywać się Zayed Crystal Spark.

Czy Paryż Stanie Się Kiedyś Eko-Miastem?

Ta nowatorska konstrukcja będzie ukazywać szczyt obecnej technologii i być manifestem możliwości architektonicznych. W kontekście egipskiego kryzysu w branży nieruchomości, brzmi to trochę niedorzecznie.

Pomysł odsunięcia na drugi plan starożytnych piramid, też budzi sporo kontrowersji. Oby nad Egipt nie nadciągnęły jakieś plagi czy klątwy faraonów.

blog comments powered by Disqus
Szklane Piramidy W Egipcie