PODPOWIEDZI:

Innowacyjne Technologie W Nowych Chłodziarko-Zamrażarkach Liebherr

Innowacyjne Technologie W Nowych Chłodziarko-Zamrażarkach Liebherr

Kuchnia to serce domu. Bardzo często to właśnie w niej rozgrywają się najważniejsze, rodzinne wydarzenia, przeprowadzane są kluczowe rozmowy. Dlatego kuchnia powinna być funkcjonalna i jak najbardziej przestronna, aby każdy mógł znaleźć w niej swoje miejsce podczas toczącego się w trakcie przygotowywania posiłków życia rodzinnego. Niezwykłe chłodziarko-zamrażarki Liebherr pozwolą nie tylko pomieścić wszystko, co nam w kuchni potrzebne, ale także staną się wyjątkową ozdobą wnętrza.

Lodówka to nie jest zakup na chwilę, tymczasowo, który z góry planuje się za rok czy dwa wymienić na coś innego. Lodówkę kupuje się na lata. Dlatego jej wybór powinien być przemyślany. Najnowsze lodówki marki Liebherr łączą w sobie nie tylko przestronne wnętrza z ładnym designem, ale przede wszystkim są przepełnione technologiami, które zdecydowanie ułatwiają życie.

Sześć nowych modeli lodówek Liebherr bez wątpienia wpasuje się idealnie w nowoczesne, kuchenne wnętrza. Jeżeli jesteś na etapie planowania remontu kuchni, zapoznaj się z nimi koniecznie - każda ma inne funkcje i z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICBN 3366 Premium ma wszelkie dostępne w chwili obecnej na rynku rozwiązania i technologie. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jest urządzeniem zaawansowanym, ale przy tym niezwykle łatwym w obsłudze. 

Chłodziarko-zamrażarka ECBN 6156 jest inna niż wszystkie. Jego szerokość wynosi 91 cm, a pojemność aż 480 litrów! Ma dwie pojemne szuflady do osobnej zabudowy.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICN 3366 ma przede wszystkim automatyczną kostkarkę do lodu, która wyposażona jest w osobny zbiornik - będzie to więc idealne rozwiązanie dla osób nie posiadających przyłącza wodnego w pobliżu lodówki, a chcących cieszyć się latem orzeźwiającymi kostkami lodu bez potrzeby ich wydobywania z foremek.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICN 3356 Premium ma aż 65 litry w części mrożącej i 198 litrów w chłodzącej. Elektroniczne sterowanie z wyświetlaczem LEDowym pozwala na łatwą obsługę lodówki, a system DuoCooling na osobną regulację temperatury w komorze chłodzącej oraz mrożącej. 

ICUNS 3314 Comfort to rozwiązanie dla osób, poszukujących wysokiej jakości w jak najbardziej przystępnej cenie. Obecnie wydamy na nią kwotę 2 999 zł, a otrzymamy dobrej klasy sprzęt z elektronicznym sterowaniem, pojemnymi komorami i systemem NoFrost.

Chłodziarka IKB 3550 Premium ma dużą strefę BioFresh, dzięki której warzywa i owoce dłużej zachowają świeżość. Dwie z szuflad posiadają regulację wilgotności powietrza, a opcja w trzeciej szufladzie ma funkcję, która tworzy warunki do dłuższego przechowywanie mięs, ryb i produktów mlecznych. Sterowana elektronicznie, z systemem pozwalającym na delikatne zamykanie drzwi.

-> Sprawdź TOP 12 kuchennych aplikacji na Twój smartfon!

blog comments powered by Disqus
Innowacyjne Technologie W Nowych Chłodziarko-Zamrażarkach Liebherr