PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 700 zł? [MARZEC 2020]

Poznaj Drugą Generację Smartfona Quantum 500

Poznaj Drugą Generację Smartfona Quantum 500

Marka Goclever wprowadza do sprzedaży drugą generację znanego modelu smartfonów Quantum 500 - Quantum2 500. Wizualnie nawiązuje do poprzedniego przedstawiciela tej serii, a technicznie?

Quantum2 500 jest lżejszy i smuklejszy od swojego poprzednika. Podobny wizualnie, ale wyposażony w lepsze wnętrzności. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor MT6582M taktowany z częstotliwością 1,3 GHz. Ma 1 GB pamięci RAM i 8 GB wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne 32 GB za pomocą karty microSD.

Jego ekran ma przekątną 5 cali i rozdzielczość HD. Systemem operacyjnym jest Android 4.4 w wersji KitKat. Smartfon zapewnia doskonałe multimedialne wrażenia. Korzysta z technologii HotKnot, która pozwala przesyłać dane bezprzewodowo za pomocą ekranu - wystarczy zbliżyć do siebie dwa telefony posiadające odpowiednią aplikację, a dokumenty, zdjęcia czy też muzyka wyśle się samoczynnie, bez użycia kabla.

Urządzenie ma główny, tylny aparat o rozdzielczości 8 Mpx i przedni 2 Mpx, który umożliwia prowadzenie wideorozmów. Zastosowane w nim dwa złącza SIM obsługują sieci 2G i 3G, lub też korzystać z dwóch numerów w jednym telefonie.

Sprawdź cenę Quantum2 500

blog comments powered by Disqus
Poznaj Drugą Generację Smartfona Quantum 500