PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Premiera Gry Bloodborne - Gracze Oddają Krew!

Premiera Gry Bloodborne - Gracze Oddają Krew!

25 marca swoją premierę na PlayStation 4 miał japoński RPG Bloodborne. Z tej okazji polscy gracze stanęli w obliczu wyzwania, które rzuciło im Sony Computer Entertainment Polska - poszli oddać krew dla potrzebujących. Przed ambulansem ustawiła się pokaźna kolejka honorowych dawców.

W grze Bloodborne główny bohater poddaje się transfuzji krwi, celem pozbycia się nękających go koszmarów. Polska filia PlayStation wystosowała w związku z tym do graczy prośbę o oddanie krwi. Wystarczyło przyjść 25 marca 2015 pod Pałac Kultury i Nauki w godzinach 11 - 16. Pojawił się tam ambulans do pobierania krwi.

Kolejka ustawiała się już po godzinie 10! Aby dostać się do ambulansu, trzeba było czekać kilka godzin - nie zniechęciło to jednak nikogo i każdy z przybyłych graczy oddał krew na potrzeby ratowania życia i walki z chorobami osób potrzebujących. Łącznie zebranych zostało 28 litrów krwi!

Znasz Grę Evolve?

Ci, którzy zdecydowali się oddać krew w ramach akcji PlayStation, otrzymali dyplomy, gadżety PlayStation, a także kupony na "Blood Burgera". Oby więcej takich szczytnych akcji  środowisku growym!

Zobacz cenę Bloodborne

blog comments powered by Disqus
Premiera Gry Bloodborne - Gracze Oddają Krew!