PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wielofunkcyjny robot kuchenny? |TOP 5|

Nowa, Innowacyjna Seria Produktów Marki Bosh

Nowa, Innowacyjna Seria Produktów Marki Bosh

Na rynku pojawiła się nowa seria AGD do zabudowy od firmy Bosh. Składa się ona z innowacyjnych urządzeń, takich jak inteligentny ekspres do kawy, automatyczny okap, wielofunkcyjne piekarniki oraz kuchenka mikrofalowa o pięciu poziomach mocy.

Najnowsza platforma AGD do zabudowy Bosh - Seria 8, została zaprojektowana tak, żeby odpowiadać najbardziej wymagającym konsumentom. Wszystkie modele są wykonane w taki sam sposób – ze szkła, z powłoką ze stali szlachetnej, z interaktywnym panelem sterującym w kształcie pierścienia sterującego.

produkty Bosch

W skład Serii 8 wchodzą:

- Wielofunkcyjne piekarniki wyposażone w sensor pieczenia PerfectBake, który nieprzerwanie mierzy poziom wilgoci pieczywa i automatycznie dostosowuje do niego wypiekanie. Wystarczy z panelu wybrać interesującą nas potrawę i przycisnąć Start, a piekarnik sam się wyłączy po skończonym procesie przygotowania. Zaletą urządzeń jest także innowacyjny, czteropoziomowy nawiew – Termoobieg 4D, w którym wentylator równomiernie rozprowadza gorące powietrze po całej komorze piekarnika. Piekarnik ParaPlus to połączenie piekarnika z parowarem i mikrofalą – pozwala chronić potrawy przed przesuszeniem, a 20 automatycznych programów gwarantuje łatwe i szybkie przygotowywanie posiłków na dwóch poziomach jednocześnie.

- Szuflady grzewcze mają wysokość 14cm i nie tylko dają możliwość podgrzewania potraw czy też naczyń, ale też można w nich dusić mięsa w niezbyt wysokiej temperaturze, rozmrażać żywność, topić czekoladę, a nawet suszyć owoce.

- Okap całkowicie zautomatyzowany ma na wyposażeniu silnik EcoSilence Drive, który gwarantuje mu długą żywotność. Czujnik EcoSensor mierzy intensywność pary i samoczynnie dostosowuje tryb pracy okapu. Jeżeli opary podczas gotowania się zmniejszą, urządzenie automatycznie obniży obroty wentylatora, dzięki czemu jego praca jest bardzo ekonomiczna.

produkty Bosch

- Ekspres do kawy został wyposażony w wiele ciekawych, inteligentnych funkcji. System SensoFlow podgrzewa wodę do najlepszej temperatury potrzebnej przy zaparzaniu. Funkcja OneTouch pozwala idealnie dopasować proporcje kawy, mleka i pianki, a funkcja AutoMilk Clean za pomocą pary wodnej automatycznie czyści urządzenie po przygotowaniu mlecznej kawy. Może śmiało konkurować z modelami, które są w rankingach ekspresów do kawy.

- Kuchenki mikrofalowe wyposażone w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz i pięć poziomów mocy (aż do 900W), a także funkcję grilla o mocy 1300 – gwarantują idealne podgrzewanie, rozmrażanie, grillowanie, gotowanie. Ciekawą funkcją jest AutoPilot – wystarczy włożyć jedzenie do mikrofalówki, podać jego przybliżoną wagę, a urządzenie samo wybierze z dostępnego menu odpowiedni dla niego program.

blog comments powered by Disqus
Nowa, Innowacyjna Seria Produktów Marki Bosh