PODPOWIEDZI:
600zł CashBack na Pralki Samsung

Nowa, Innowacyjna Seria Produktów Marki Bosh

Nowa, Innowacyjna Seria Produktów Marki Bosh

Na rynku pojawiła się nowa seria AGD do zabudowy od firmy Bosh. Składa się ona z innowacyjnych urządzeń, takich jak inteligentny ekspres do kawy, automatyczny okap, wielofunkcyjne piekarniki oraz kuchenka mikrofalowa o pięciu poziomach mocy.

Najnowsza platforma AGD do zabudowy Bosh - Seria 8, została zaprojektowana tak, żeby odpowiadać najbardziej wymagającym konsumentom. Wszystkie modele są wykonane w taki sam sposób – ze szkła, z powłoką ze stali szlachetnej, z interaktywnym panelem sterującym w kształcie pierścienia sterującego.

produkty Bosch

W skład Serii 8 wchodzą:

- Wielofunkcyjne piekarniki wyposażone w sensor pieczenia PerfectBake, który nieprzerwanie mierzy poziom wilgoci pieczywa i automatycznie dostosowuje do niego wypiekanie. Wystarczy z panelu wybrać interesującą nas potrawę i przycisnąć Start, a piekarnik sam się wyłączy po skończonym procesie przygotowania. Zaletą urządzeń jest także innowacyjny, czteropoziomowy nawiew – Termoobieg 4D, w którym wentylator równomiernie rozprowadza gorące powietrze po całej komorze piekarnika. Piekarnik ParaPlus to połączenie piekarnika z parowarem i mikrofalą – pozwala chronić potrawy przed przesuszeniem, a 20 automatycznych programów gwarantuje łatwe i szybkie przygotowywanie posiłków na dwóch poziomach jednocześnie.

- Szuflady grzewcze mają wysokość 14cm i nie tylko dają możliwość podgrzewania potraw czy też naczyń, ale też można w nich dusić mięsa w niezbyt wysokiej temperaturze, rozmrażać żywność, topić czekoladę, a nawet suszyć owoce.

- Okap całkowicie zautomatyzowany ma na wyposażeniu silnik EcoSilence Drive, który gwarantuje mu długą żywotność. Czujnik EcoSensor mierzy intensywność pary i samoczynnie dostosowuje tryb pracy okapu. Jeżeli opary podczas gotowania się zmniejszą, urządzenie automatycznie obniży obroty wentylatora, dzięki czemu jego praca jest bardzo ekonomiczna.

produkty Bosch

- Ekspres do kawy został wyposażony w wiele ciekawych, inteligentnych funkcji. System SensoFlow podgrzewa wodę do najlepszej temperatury potrzebnej przy zaparzaniu. Funkcja OneTouch pozwala idealnie dopasować proporcje kawy, mleka i pianki, a funkcja AutoMilk Clean za pomocą pary wodnej automatycznie czyści urządzenie po przygotowaniu mlecznej kawy. Może śmiało konkurować z modelami, które są w rankingach ekspresów do kawy.

- Kuchenki mikrofalowe wyposażone w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz i pięć poziomów mocy (aż do 900W), a także funkcję grilla o mocy 1300 – gwarantują idealne podgrzewanie, rozmrażanie, grillowanie, gotowanie. Ciekawą funkcją jest AutoPilot – wystarczy włożyć jedzenie do mikrofalówki, podać jego przybliżoną wagę, a urządzenie samo wybierze z dostępnego menu odpowiedni dla niego program.

blog comments powered by Disqus
Nowa, Innowacyjna Seria Produktów Marki Bosh