PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Helikopter Dla Wojska, Który Wygląda Jak Zabawka

Helikopter Dla Wojska, Który Wygląda Jak Zabawka

Helikopter PD-100 Black Hornet wygląda niepozornie, wręcz jak zabawka, ale służy do zadań zwiadowczych. Amerykańskie siły specjalne już mają na niego ochotę.

Helikopter PD-100 Black Hornet ucieszyłby pewnie niejednego chłopca, gdyż jest niewielki oraz zdalnie sterowany. Warto jednak wiedzieć, że model ten służy do misji zwiadowczych.

Dron Niosący Śmierć

Możliwości tego sprzętu są zaskakujące, szczególnie, że helikopter waży zaledwie 18 gram! Zmieści się praktycznie w dłoni, ale na polu walki takie parametry to plus - sprzęt ciężko zauważyć.

PD-100 Black Hornet wykonuje lot przez około 25 minut. Ma oczywiście wbudowaną kamerę, a obraz przesyłany jest bezpośrednio do operatora.


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Obsługa tego zdalnie sterowanego urządzenia jest podobno banalnie prosta, ale uzyskane dzięki niemu informacje o położeniu wroga mogą być kluczowe. Zobaczcie filmik prezentujący ten sprzęt:

Amerykańskie siły wojskowe są bardzo zdeterminowane w pozyskaniu tych miniaturowych helikopterów. W przeszłości były one wykorzystywane już przez brytyjskie wojska podczas misji w Afganistanie.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Helikopter Dla Wojska, Który Wygląda Jak Zabawka
Autor: Łukasz