PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Smach Zero - Rewolucja na Rynku Przenośnych Konsol

Smach Zero - Rewolucja na Rynku Przenośnych Konsol

Rynek przenośnych konsol od dłuższego czasu stoi w miejscu, ale wszystko może się zmienić w 2016 roku. Wtedy pojawi się sprzęt Smach Zero, który wygląda bardzo obiecująco.

Pamiętam czasy, w których byłem dzieciakiem przylepionym do przenośnych konsol od Nintendo, zagrywając się np. w Pokemony. Do dzisiejszego dnia mam spory sentyment do tego typu sprzętu, ale na ich rynku panuje obecnie stagnacja.


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Wielkie nadzieje można jednak upatrywać w urządzeniu Smach Zero, nazywanym wcześniej Steamboyem. Ekran o przekątnej 5 cali, obsługa 720p, 32 GB HDD + karty microSD, 4 GB RAM, HDMI, Bluetooth, Wi-Fi czy karta graficzna Steppe Eagle, to główne cechy tego sprzętu.

Maleństwo, ale o całkiem szerokich możliwościach. Jest to ciekawa i mobilna alternatywa dla PeCetowców. Minusem jest to, że na Smach Zero trochę poczekamy - premiera planowana jest na ostatni kwartał 2016.

Czy Steam Controller Zrewolucjonizuje Rynek Kontrolerów Gier?

Znamy również cenę. Wynosić ma 299 Euro, ale dotyczy zamówień przedpremierowych. Osobiście wolę jednak poczekać na premierę i dopiero po niej zadecydować, czy kupić omawianą konsolkę.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Smach Zero - Rewolucja na Rynku Przenośnych Konsol
Autor: Łukasz