PODPOWIEDZI:

Symulator Pogody na Pewnym Lotnisku

Symulator Pogody na Pewnym Lotnisku

Prognozy pogody bywają omylne. Czasem i tak ciężko przewidzieć realne warunki atmosferyczne w danym miejscu. Jest to kłopotliwe podczas wakacji czy ferii zimowych, gdy gdzieś wyjeżdżamy. Pewne szwedzkie lotnisko ma na to jednak sposób.

Prognozę pogody możemy sprawdzić w kilka sekund, korzystając np. z internetu. Uzyskamy na tej podstawie sporo informacji, jak np. temperatura, warunki atmosferyczne, ciśnienie, wiatr.


Ekspresy do Kawy

Dużo lepszą możliwością jest jednak sprawdzenie pogody na własnej skórze, i to przed wybraniem się w dane miejsce. Jest to możliwe dzięki symulatorowi pogody, który powstał już na pewnym lotnisku. Zobaczcie to sami:

Wystarczy wejść do specjalnej kabiny, wybrać dane miejsce i sprawdzić na sobie warunki panujące w nim. Można poczuć powiew wiatru, chłód lub gorąc czy duszącą wilgoć. W tle usłyszymy natomiast odgłos zatłoczonych ulic, szczekający psy czy cykady. Ciekawe rozwiązanie.

Największy Samolot Świata Już w Przyszłym Roku

Dzięki temu będziemy wiedzieć, czy na nasz wyjazd wziąć krótkie spodenki czy ciepły sweter. Ze wspomnianej kabiny skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób. Oby podobne rozwiązania pojawiły się kiedyś na polskich lotniskach.

blog comments powered by Disqus
Symulator Pogody na Pewnym Lotnisku