PODPOWIEDZI:

Nowe Odkurzacze Zelmer - Sprzątanie to Już Nie Problem

Nowe Odkurzacze Zelmer - Sprzątanie to Już Nie Problem

Stereotypowe patrzenie na mężczyznę zmieniło się. To oni częściej pomagają w sprzątaniu. Firma Zelmer zaprezentowała nowe produkty dostosowane do każdych potrzeb.

Firma Zelmer doskonale zna potrzeby swoich klientów. Jest ona wiodącą firmą w dziedzinie drobnego sprzętu AGD w Polsce. Ok 41 proc. polaków nie wie, że odkurzacze posiadają etykiety energetyczne. Tymczasem zawarte na nich informacje są pomocne w doborze właściwego sprzętu.

odkurzanieEtykiety zawierają wskazania skuteczności sprzętu. Klasy odkurzaczy oznaczane są w skali od ‘A’ do ’G’, gdzie ‘A’ stanowi najlepszą opcję. Wybór klasy jest zależny od naszych potrzeb w domach. Firma Zelmer stworzyła odkurzacz, który jest pogromcą sierści zwierzątZelmer Voyager Twix ZVC335SM. Zawiera mini turboszczotkę PET TURBO do sprzątania sierści z mebli tapicerowanych. Dzięki technologii Twix posiada możliwość wyboru trybu pracy między bezworkowym a workowym.

Natomiast Zelmer Syrius  ZVC415SP to niewielki odkurzacz o wielkich możliwościach. Posiada bardzo pojemny worek Safbag, precyzyjną, cyfrową regulację mocy, praktyczny schowek na akcesoria i filtr EPA E11 o wysokiej skuteczności.

Kolejny z wiodących produktów to Zelmer Jupiter ZVC425HT - który będzie najlepszym wyborem dla wszystkich mających pupila. Jego turboszczotka pozwoli zebrać sierść z każdego zakątka mieszkania. Również obrotowy wąż zapewni wygodne manewrowanie. Od teraz odkurzanie będzie prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek!

blog comments powered by Disqus
Nowe Odkurzacze Zelmer - Sprzątanie to Już Nie Problem