PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe Odkurzacze Zelmer - Sprzątanie to Już Nie Problem

Nowe Odkurzacze Zelmer - Sprzątanie to Już Nie Problem

Stereotypowe patrzenie na mężczyznę zmieniło się. To oni częściej pomagają w sprzątaniu. Firma Zelmer zaprezentowała nowe produkty dostosowane do każdych potrzeb.

Firma Zelmer doskonale zna potrzeby swoich klientów. Jest ona wiodącą firmą w dziedzinie drobnego sprzętu AGD w Polsce. Ok 41 proc. polaków nie wie, że odkurzacze posiadają etykiety energetyczne. Tymczasem zawarte na nich informacje są pomocne w doborze właściwego sprzętu.

odkurzanieEtykiety zawierają wskazania skuteczności sprzętu. Klasy odkurzaczy oznaczane są w skali od ‘A’ do ’G’, gdzie ‘A’ stanowi najlepszą opcję. Wybór klasy jest zależny od naszych potrzeb w domach. Firma Zelmer stworzyła odkurzacz, który jest pogromcą sierści zwierzątZelmer Voyager Twix ZVC335SM. Zawiera mini turboszczotkę PET TURBO do sprzątania sierści z mebli tapicerowanych. Dzięki technologii Twix posiada możliwość wyboru trybu pracy między bezworkowym a workowym.

Natomiast Zelmer Syrius  ZVC415SP to niewielki odkurzacz o wielkich możliwościach. Posiada bardzo pojemny worek Safbag, precyzyjną, cyfrową regulację mocy, praktyczny schowek na akcesoria i filtr EPA E11 o wysokiej skuteczności.

Kolejny z wiodących produktów to Zelmer Jupiter ZVC425HT - który będzie najlepszym wyborem dla wszystkich mających pupila. Jego turboszczotka pozwoli zebrać sierść z każdego zakątka mieszkania. Również obrotowy wąż zapewni wygodne manewrowanie. Od teraz odkurzanie będzie prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek!

Jakie odkurzacze są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu odkurzaczy z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które odkurzacze warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zelmer ZVC425HT Zelmer ZVC425HTBest of the best!
2Zelmer ZVC305ST Zelmer ZVC305ST Sprawdź sam
3Electrolux ZUS3945WR+ Electrolux ZUS3945WR+ Ten ma niezłą cenę!
4Hoover SSNH130 Hoover SSNH130 Polecany model
5Amica VM3021 Bagio Amica VM3021 Bagio Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Specjalny Odkurzaczy - Poznaj Najnowsze TOP 20

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe Odkurzacze Zelmer - Sprzątanie to Już Nie Problem