PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

ASUS RT-AC87U RED - Funkcjonalny Router w Czerwonej Odsłonie!

ASUS RT-AC87U RED - Funkcjonalny Router w Czerwonej Odsłonie!

Znany użytkownikom model dwuzakresowego, bezprzewodowego routera RT-AC87U trafi na półki sklepowe w limitowanej czerwonej wersji, co jest ukłonem w stronę graczy, którzy szukają sprzętu w tym kolorze.

ASUS RT-AC87U RED to router klasy AC2400, który w paśmie 5GHz oferuje prędkość rzędu 1734Mbit/s. Technologia Broadcom TurboQA  w częstotliwości 2.4GHz przyśpiesza połączenie 802.11n z 450Mbit/s do 600Mbit/.

ASUS RT-AC87U RED

Standardowe routery mogą być przeciążone, co objawia się niestabilnością, opóźnieniami i spowolnionym działaniem. RT-AC87U RED jest antidotum na tego typu problemy. Wykorzystuje cztery wysokowydajne anteny, cztery oddzielne strumienie danych oraz technologie: ASUS AiRadar, MU-MIMO i adaptacyjny QoS.

Inne routery marki Asus >>>

Aplikacja AiRadar wykrywa lokalizację urządzeń i na nich skupia sygnał bezprzewodowy, zapewniając optymalne połączenie. Funkcja ta działa nawet w przypadku urządzeń Wi-Fi starszej generacji.

Natomiast adaptacyjny QoS to funkcja, która automatycznie, w sposób inteligentny przydziela priorytety oraz przepustowość urządzeniom i aplikacjom, kiedy tylko jej potrzebują. Zapewnia płynne strumieniowanie filmów HD, grę online bez zacięć.

Router RT-AC87U RED jest dostępny w sklepach Saturn Planet a jego sugerowana cena detaliczna: to 849PLN brutto. Jego czerwony kolor i świetny design będzie pasował idealnie do waszych innych sprzętów.

Jakie routery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu routerów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które routery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-Link TL-WR1043ND TP-Link TL-WR1043NDBest of the best!
2TP-Link TL-MR3420 TP-Link TL-MR3420 Sprawdź sam
3Asus RT-N18U Asus RT-N18U Ten ma niezłą cenę!
4D-LINK DWR-921 D-LINK DWR-921 Polecany model
5TP-Link TD-W8960N TP-Link TD-W8960N Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Routerów – Wybierz Najlepsze Urządzenie

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
ASUS RT-AC87U RED - Funkcjonalny Router w Czerwonej Odsłonie!