PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

ASUS RT-AC87U RED - Funkcjonalny Router w Czerwonej Odsłonie!

ASUS RT-AC87U RED - Funkcjonalny Router w Czerwonej Odsłonie!

Znany użytkownikom model dwuzakresowego, bezprzewodowego routera RT-AC87U trafi na półki sklepowe w limitowanej czerwonej wersji, co jest ukłonem w stronę graczy, którzy szukają sprzętu w tym kolorze.

ASUS RT-AC87U RED to router klasy AC2400, który w paśmie 5GHz oferuje prędkość rzędu 1734Mbit/s. Technologia Broadcom TurboQA  w częstotliwości 2.4GHz przyśpiesza połączenie 802.11n z 450Mbit/s do 600Mbit/.

ASUS RT-AC87U RED

Standardowe routery mogą być przeciążone, co objawia się niestabilnością, opóźnieniami i spowolnionym działaniem. RT-AC87U RED jest antidotum na tego typu problemy. Wykorzystuje cztery wysokowydajne anteny, cztery oddzielne strumienie danych oraz technologie: ASUS AiRadar, MU-MIMO i adaptacyjny QoS.

Aplikacja AiRadar wykrywa lokalizację urządzeń i na nich skupia sygnał bezprzewodowy, zapewniając optymalne połączenie. Funkcja ta działa nawet w przypadku urządzeń Wi-Fi starszej generacji.

Natomiast adaptacyjny QoS to funkcja, która automatycznie, w sposób inteligentny przydziela priorytety oraz przepustowość urządzeniom i aplikacjom, kiedy tylko jej potrzebują. Zapewnia płynne strumieniowanie filmów HD, grę online bez zacięć.

Router RT-AC87U RED jest dostępny w sklepach Saturn Planet a jego sugerowana cena detaliczna: to 849PLN brutto. Jego czerwony kolor i świetny design będzie pasował idealnie do waszych innych sprzętów.

blog comments powered by Disqus
ASUS RT-AC87U RED - Funkcjonalny Router w Czerwonej Odsłonie!