PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Panasonic LUMIX DMC GH4R - Hybrydowy Aparat z Funkcją Wideofilmowania

Panasonic LUMIX DMC GH4R - Hybrydowy Aparat z Funkcją Wideofilmowania

Panasonic jest światowym liderem w rozwoju zróżnicowanych technologii elektronicznych, jego Lumix DMC-GH4R jest już dostępny! Szczegóły w poniższym newsie.

Długo wyczekiwany aparat dedykowany głównie pasjonatom filmowania jest już dostępny w sklepach w całej Polsce. Po modelu LUMIX DMC-GH4, który znalazł tak szerokie uznanie w oczach odbiorców, LUMIX DMC-GH4R ma sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu branży filmowej.

Hybrydowy aparat fotograficzny z funkcją wideofilmowania oferuje teraz nieograniczone możliwości rejestracji obrazu w standardzie 4K, funkcję V-Log L, oraz jak zwykle wysokie parametry i funkcjonalność, z których słyną bezlusterkowe aparaty Panasonic LUMIX z serii G.

Nowe funkcje są dostępne również dla obecnych użytkowników aparatów LUMIX DMC-GH4 po przeprowadzeniu płatnej aktualizacji oprogramowania. 

Technologia 4K Panasonic pozwala wszystkim użytkownikom na rejestrację filmów dających bezprecedensowe poczucie zanurzenia w obrazie, natomiast funkcja Log zapewnia większą elastyczność i precyzję profesjonalnym filmowcom.

Kompaktowy, wytrzymały i lekki LUMIX DMC-GH4R zachowuje wszystkie specyfikacje modelu LUMIX DMC-GH4, co czyni go idealnym narzędziem dla fotografów i filmowców, którzy chcą zarejestrować wspaniałe sceny poza studiem. Cena Lumixa GH4R to 4 795 PLN netto.

blog comments powered by Disqus
Panasonic LUMIX DMC GH4R - Hybrydowy Aparat z Funkcją Wideofilmowania