PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TAG Heuer Connected - Elegancki Smartwatch z Android Wear

  • Dodano: 2 lata, 7 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
TAG Heuer Connected - Elegancki Smartwatch z Android Wear

TAG Heuer Connected to pierwszy smartwatch stworzony przez szwajcarskiego producenta luksusowych zegarków. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym newsem.

Podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku, 9 listopada 2015 r. — Firmy TAG Heuer, Intel Corporation i Google zaprezentowały nowy smartwatch. Inteligentny zegarek TAG Heuer Connected. napędzany jest technologią Intela i pozwala w pełni wykorzystywać możliwości środowiska Android Wear. 

Nowy TAG Heuer, z tarczą o średnicy 46 mm, stylistycznie nawiązuje do klasycznego chronografu. Kopertę, dekiel i uszy wykonano z tytanu klasy II, nowoczesnego materiału, dzięki któremu zegarek jest lżejszy i bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż w przypadku materiałów tradycyjnych, takich jak stal czy złoto. 

TAG Heuer Connected harmonijnie łączy klasyczny design i funkcje typowe dla tradycyjnych zegarków z możliwościami smartwatchów. Klasyczne, eleganckie wyświetlane tarcze i oznaczenia minut sąsiadują z interaktywnymi licznikami, które oferują dostęp do inteligentnych funkcji i aplikacji.

Ulubione aplikacje, aktualności sportowe oraz alerty są łatwe w obsłudze. Wśród aplikacji zoptymalizowanych pod kątem TAG Heuer Connected, i dostępnych na zasadzie wyłączności, znajdą się początkowo Inside, GolfShot Pro, RaceChrono Pro i Viewrangers, które będą oferowane z bezpłatną subskrypcją. 

Smartwatch w okazyjnej cenie! Tylko tutaj!

Zegarek TAG Heuer Connected ma 4 GB pamięci, a wydajna litowa bateria pozwala na cały dzień pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie zostało wyposażone w niewielki mikrofon do komunikacji za pośrednictwem sterowania głosowego Google oraz ekran dotykowy ze szkła szafirowego.

Zobacz tego świetnego Smartwatcha!

Cenę tego rewelacyjnego Smartwatcha  ustalono na 1500 USD, 1350 EUR, 1400 CHF lub 1100 GBP. Z pewnością zadowoli tych najbardziej wymagających i ceniących oryginalny styl.

blog comments powered by Disqus
TAG Heuer Connected - Elegancki Smartwatch z Android Wear