PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

TAG Heuer Connected - Elegancki Smartwatch z Android Wear

TAG Heuer Connected - Elegancki Smartwatch z Android Wear

TAG Heuer Connected to pierwszy smartwatch stworzony przez szwajcarskiego producenta luksusowych zegarków. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym newsem.

Podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku, 9 listopada 2015 r. — Firmy TAG Heuer, Intel Corporation i Google zaprezentowały nowy smartwatch. Inteligentny zegarek TAG Heuer Connected. napędzany jest technologią Intela i pozwala w pełni wykorzystywać możliwości środowiska Android Wear. 

Nowy TAG Heuer, z tarczą o średnicy 46 mm, stylistycznie nawiązuje do klasycznego chronografu. Kopertę, dekiel i uszy wykonano z tytanu klasy II, nowoczesnego materiału, dzięki któremu zegarek jest lżejszy i bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż w przypadku materiałów tradycyjnych, takich jak stal czy złoto. 

TAG Heuer Connected harmonijnie łączy klasyczny design i funkcje typowe dla tradycyjnych zegarków z możliwościami smartwatchów. Klasyczne, eleganckie wyświetlane tarcze i oznaczenia minut sąsiadują z interaktywnymi licznikami, które oferują dostęp do inteligentnych funkcji i aplikacji.

Ulubione aplikacje, aktualności sportowe oraz alerty są łatwe w obsłudze. Wśród aplikacji zoptymalizowanych pod kątem TAG Heuer Connected, i dostępnych na zasadzie wyłączności, znajdą się początkowo Inside, GolfShot Pro, RaceChrono Pro i Viewrangers, które będą oferowane z bezpłatną subskrypcją. 

Smartwatch w okazyjnej cenie! Tylko tutaj!

Zegarek TAG Heuer Connected ma 4 GB pamięci, a wydajna litowa bateria pozwala na cały dzień pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie zostało wyposażone w niewielki mikrofon do komunikacji za pośrednictwem sterowania głosowego Google oraz ekran dotykowy ze szkła szafirowego.

Cenę tego rewelacyjnego Smartwatcha  ustalono na 1500 USD, 1350 EUR, 1400 CHF lub 1100 GBP. Z pewnością zadowoli tych najbardziej wymagających i ceniących oryginalny styl.

blog comments powered by Disqus
TAG Heuer Connected - Elegancki Smartwatch z Android Wear