PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Star Wars Battlefront – Wielka Premiera Gry w Złotych Tarasach

Star Wars Battlefront – Wielka Premiera Gry w Złotych Tarasach

Wielkie święto fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen rozpocznie się już 19 listopada w Złotych Tarasach wraz z premierą gry Star Wars Battlefront. Więcej dowiecie się w tym newsie.

19 Listopada w warszawskich Złotych Trasach każdy odwiedzającyprzekona się osobiście, jak wyglądają starcia Rebelii i sił Imperium. Impreza premierowa to absolutnie obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana Gwiezdnych Wojen. 

Warto będzię zabrać swoje rodziny i przyjaciół, gdyż wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Przekonajcie się sami o fenomenie Gwiezdnej Sagi, która zawładnęła całym światem.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano masę atrakcji: Ponad 20 stanowisk z pełną wersją gry Star Wars Battlefront (konsole PlayStation 4); Koncert muzyki z Gwiezdnych Wojen w wykonaniu profesjonalnej orkiestry; Możliwość wcielenia się w pilota X-winga i zasiadania w replice kabiny gwiezdnego myśliwca, z którego będzie można nagrać pamiątkowy film.

Będzie też można zobaczyć wielkie modele robota kroczącego AT-ST i Śnieżnego ścigacza. Sprawdzić jak Star Wars Battlefront wygląda na żywo na olbrzymim ekranie kinowym. 

Oczywiście nie zabraknie Konkursów z atrakcyjnymi nagrodami ze świata Gwiezdnych Wojen. Dla fanów będzie szansa na wygranie edycji specjalnej konsoli PlayStation 4 z wizerunkiem Dartha Vadera.

Dla przypomnienia, początek wydarzenia: 19 listopada o godzinie 16:00 w Centrum Handlowym Złote Tarasy. 

blog comments powered by Disqus
Star Wars Battlefront – Wielka Premiera Gry w Złotych Tarasach