PODPOWIEDZI:

Huawei Watch - Oficjalna Premiera Już za Nami!

Huawei Watch - Oficjalna Premiera Już za Nami!

Oficjalna premiera urządzenia odbyła się 9 listopada w Domu Braci Jabłkowskich, a wydarzenie uświetnił specjalny pokaz, przygotowany przez Jakuba „Jacoba” Bartnika. Po więcej szczegółów zapraszamy poniżej.

Huawei Watch wykonany został z najwyższą starannością i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Smartwatch posiada w pełni okrągły, dotykowy wyświetlacz AMOLED, o przekątnej 1,4 cala, który zabezpieczony jest szafirowym szkłem.

Jak deklaruje producent, to jedno z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie, od wielu lat wykorzystywany przez szwajcarskich zegarmistrzów. Koperta zegarka Huawei Watch mierzy 42 mm, co odzwierciedla tradycyjny wymiar zegarka naręcznego i wykonana została z kutej na zimno stali nierdzewnej. 

Smartwatch dla wymagających? Musisz to sprawdzić!

Urządzenie dostępne będzie w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i różowego złota. Wygląd tarczy możemy wybrać sami, z pośród wielu dostępnych wzorów: od klasycznych, przez sportowe, biznesowe, luksusowe, damskie, nowoczesne czy minimalistyczne. 

Huawei Watch pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android Wear i umożliwia wygodną komunikację z urządzeniami z Androidem, jak i iOS. Watch informuje użytkownika o nadchodzących połączeniach, wiadomościach, czy smsach. Dzięki technologii bluetooth możemy bezprzewodowo odtwarzać z niego muzykę.

Sony Smartwatch 2 - Sprawdź jego możliwości!

SmartwachHuawei posiada wbudowany monitor akcji serca, pozwalający mierzyć puls i ciśnienie, żyroskop, akcelerometr i 6-osiowy sensor ruchu. Huawei Watch trafi do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej od 1699 PLN.

blog comments powered by Disqus
Huawei Watch - Oficjalna Premiera Już za Nami!