PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

XMG Prime - Pecet Dla Tych Najbardziej Wymagających!

XMG Prime - Pecet Dla Tych Najbardziej Wymagających!

XMG Prime to potężny komputer, który posiada niemalże wszystko, czego potrzeba do zagrania w najnowsze tytuły przy ustawieniach ultra-wysokich. Szczegóły w poniższym newsie, zapraszamy.

Serce XMG Prime stanowi czterordzeniowy procesor czwartej generacji, Intel – i7-4790 przetaktowany do 4,5 GHz. Komputer ten wyposażony jest w 16 GB pamięci RAM, a o zapierające dech w piersiach widoki i pochłaniające walki dba w nim 4 GB RAM karta graficzna  NVIDIA GeForce GTX 970. Wykorzystana w produkcji nowoczesnych procesorów ulepszona technologia 22 nm nie tylko maksymalnie zwiększa wydajność sprzętu, ale również minimalizuje straty cieplne.

Z myślą o najbardziej ekstremalnych sytuacjach, XMG wyposażyło Prime w system chłodzenia wodnego o zamkniętym obiegu. Komputer zaopatrzony został w bardzo szybką, 500 GB pamięć SSD oraz dysk HDD o pojemności 2000 GB do składowania danych. Pamięć peceta można zwiększyć – płyta główna jest w stanie obsłużyć do czterech dysków o wspólnej pojemności 20 TB. 

Prime to propozycja dla osób, które marzą o ciekawie wyglądającym sprzęcie, ale niekoniecznie mają czas i umiejętności, by własnoręcznie go stworzyć.

Szukasz komputera o potężnej wydajności? Wejdź koniecznie!

Komputer został opakowany w niewielkich rozmiarów matową obudowę mini-ITX, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w pokoju. Gamingowy charakter urządzenia podkreślono przez połączenie czarnej stylistyki z zielonym podświetleniem. 

XMG Prime to jedna z ciekawszych propozycji gotowych pecetów gamingowych, za które zapłacimy 7850 zł. Dystrybutorem zaopatrującym polskie sklepy w produkty XMG jest firma Impakt.

blog comments powered by Disqus
XMG Prime - Pecet Dla Tych Najbardziej Wymagających!