PODPOWIEDZI:

GOCLEVER SMARTI - Bezpieczny Tablet Dla Ucznia do Nauki i Rozrywki!

GOCLEVER SMARTI - Bezpieczny Tablet Dla Ucznia do Nauki i Rozrywki!

Z myślą o dzieciach z „podstawówki” firma GOCLEVER wprowadza tablet SMARTI o wartościach edukacyjnych. Więcej dowiecie się w tym newsie. Zapraszamy.

GOCLEVER SMARTI wyposażono w 7-calowy wyświetlacz 1024x600 pix, na którym komfortowo można odtwarzać pliki multimedialne, a jednocześnie urządzenie jest wygodne do trzymania przez dziecko. Tablet umożliwia połączenie z Internetem i przeglądanie stron WWW, ale bez obaw o bezpieczeństwo - rodzice mają pełny nadzór nad przeglądaną przez dzieci treścią.

Działa pod kontrolą systemu Android 4.4 i jest pełnowartościowym tabletem, zapewniając odpowiednią wydajność (procesor QuadCore Cortex) oraz swobodne przeglądanie stron w Internecie ( 512 MB RAM i 8 GB pamięci flash) Tablet wyposażony został w przednią kamerę, porty microUSB, gniazda na słuchawki i mikrofon oraz baterię o pojemności 2700 mAh, która umożliwia pracę do 4 godzin przy połączeniu WiFi.

Na tablecie SMARTI znajdują się uważnie wyselekcjonowane aplikacje, przygotowane w części przez polskich programistów, które pomogą rozwinąć umiejętności dzieci w różnych dziedzinach. Na szczególną uwagę zasługują programy KUJON i POLSKA INSPIRUJE

Pierwszy oferuje testy ortograficzne i fonetyczne oraz wspomaga naukę rachunków w zakresach do 25, 50, 75 i 100. Druga aplikacja wplata wiedzę z różnych dziedzin: historii, kultury, geografii i dziedzictwa narodowego Polski w dziewięciu edukacyjnych mini grach. Nie zabrakło także propozycji dla dzieci lubiących przyrodę i literaturę, jak również narzędzia do wzbogacania słownictwa angielskiego, jakim jest interaktywny słownik ilustrowany FUNENGLISH.

W zestawie z tabletem GOCLEVER SMARTI znajdziemy klawiaturę z obsługą polskich znaków oraz eko głośniki w papierowej obudowie do samodzielnego złożenia. Tablet GOCLEVER SMARTI dostępny jest w sklepach internetowych i kosztuje 249 zł.

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER SMARTI - Bezpieczny Tablet Dla Ucznia do Nauki i Rozrywki!