PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Nowy Brand Lenovo moto - Czy ta Mieszanka Podbije Rynek?

Nowy Brand Lenovo moto - Czy ta Mieszanka Podbije Rynek?

Lenovo to bardzo ambitna firma, która coraz śmielej poczyna sobie na rynku urządzeń mobilnych, a do tego jest właścicielem Motorola Mobility. Już na początku roku wyznaczony został nowy branding, który ma zapowiadać jeszcze większe sukcesy marki. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Już w 2014 roku Motorola Mobility stała się częścią koncernu Lenovo. Ważnym wydarzeniem było połączenie działów mobilnych Lenovo z Motorola Mobility, które odbyło się we wrześniu 2015 roku.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Warto wspomnieć o nowych brandach, które są kolejnym etapem szturmowania rynku urządzeń mobilnych. Są to konkretnie Lenovo moto i Lenovo VIBE.

Zmiana nazwy z Motorola na moto nie może w sumie dziwić, gdyż sporo urządzeń tak już się nazywało. Można chociażby wspomnieć o Moto E, Moto G, czy Moto 360. Ciekawa jest natomiast idea tego brandu. Stawia bowiem na to, że to urządzenie powinno dostosować się do swojego użytkownika, a nie odwrotnie. Chodzi więc o szerokie możliwości personalizacji urządzeń.

Moto G 3rd Gen - 9 rzeczy, które musisz wiedzieć o smartfonie Motorola

Lenovo VIBE kojarzony ma być ze smartfonami, które trafią w gustu szerokiej grupy odbiorców. Czy tak będzie? Zobaczymy, gdyż jeszcze w pierwszej połowie roku na nasz rynek wspomniane smartfony trafią.

blog comments powered by Disqus
Nowy Brand Lenovo moto - Czy ta Mieszanka Podbije Rynek?