PODPOWIEDZI:

Spotify - Znamy liczbę oszustów!

Spotify - Znamy liczbę oszustów!

Twórcy Spotify podali oficjalną liczbę osób, które dopuszczają się notorycznego oszukiwania ich usługi muzycznej. Jak wiele osób nie ma zamiaru płacić za muzykę oferowaną przez Spotify? Czy to doprowadzi usługodawcę do bankructwa? Zapraszam!

Po ponad dwóch tygodniach temat ten powraca na tapetę naszego portalu.We wcześniejszym materiale miałem okazję przytoczyć Wam sprawę dosyć drażniącego procederu, którego dopuszcza się spora liczba użytkowników Spotify. Choć, czy tak na prawdę "tych" oszustów można nazwać użytkownikami czy może jednak zwykłymi pijawkami? Ocenę pozostawiam Wam, a na tę chwilę idźmy dalej.

Usługa Spotify

W ramach usług owego dostawcy, nasze konto możemy wykorzystywać na dwa sposoby: darmowy lub płatny. Ten pierwszy ogranicza się do odsłuchiwania losowo wybranych utworów oraz niemiłych dla niektórych reklam. Opcja premium znosi ograniczenia i rzecz jasna reklamy. Niestety, ale znaczna część osób wykorzystuje "hackerskie" sztuczki i oszukuje aplikację Spotify, by ta sądziła, iż usługa premium została już przez nas opłacona. To tak w wielkim skrócie.

Chcesz Wykorzystać Spotify na Telewizorze? Niezbędny Może Okazać się Soundbar>>>

Aplikacja Spotify

Zatem, ile kont jest wykorzystywanych do tego nielegalnego procederu? Czy jestestwo Spotify jest zagrożone? Cóż, to zależy od punktu widzenia, ale wg oficjalnych danych, osób, które dopuściły się zabronionego czynu jest... 2 mln! To tak, jakby cała Warszawa wraz z Lublinem postanowiła nie płacić ani grosza. Czujecie tę skalę? Nic dziwnego, że zarząd szwedzkiej firmy uznał tę sprawę za niezwykle poważną.

Spotify Oszukiwane

Jak myślicie, ile obecnie użytkowników jest aktywnych w usłudze Spotify? Wg obecnych danych, tychże osób jest ok. 157 mln miesięcznie. Sporo, nieprawdaż? Generalnie, te wspomniane dwa miliony giną na tle setek milionów, ale mimo wszystko, daje to sporo do myślenia. Powiedzcie jednak szczerze, czy rzeczywiście warto jest nie płacić i oszukiwać? Czy opłacanie niewielkiego abonamentu i posiadanie dostępu do milionów utworów bez ograniczeń jest tak nieosiągalne? Może niektórzy stali się zbyt chytrzy? Jestem niezmiernie ciekaw Waszej opinii. Sekcja komentarzy czeka!

źródło: engadget

blog comments powered by Disqus
Spotify - Znamy liczbę oszustów!