PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Canon LEGRIA - Cztery Nowe Kamery Dla Entuzjastów Filmowania!

Canon LEGRIA - Cztery Nowe Kamery Dla Entuzjastów Filmowania!

Firma Canon zaprezentowała cztery nowe kamery z serii LEGRIA HF G i LEGRIA HF R. O szczegółach dowiecie się poniżej.

Canon LEGRIA HF G40 to pierwszy z zaprezentowanych modeli kamer. Wyróżnia się wysoką jakością nagrań i dużą funkcjonalnością, co pozwala wpasować ją w użytkowników profesjonalnych jak i tych zaczynających dopiero zabawę z kamerą. Umożliwia zapis w formacie AVCHD 1080p ze zmienną ilością klatek i jednoczesne nagrywanie w formatach AVCHD i MP4 na dwóch kartach SD.

Canon LEGRIA HF G40 Kamera Canon LEGRIA HF R706 rejestruje obraz w jakości Full HD. Optyczny stabilizator obrazu z trybem dynamicznym, który ona posiada, odpowiada za ostre i wyraźne filmy, wszelkie poruszenia są automatycznie redukowane, nawet podczas filmowania w ruchu.

Następna z nich LEGRIA HF R76 posiada funkcję automatycznej pomocy w kadrowaniu tzw: "Automatic Zoom Framing Assist", dzięki któremu kamera szybko wykryje czy filmowany obiekt znajduje się w kadrze. W razie potrzeby automatycznie zmniejszy zoom.

Pomożemy Ci wybrać kamerę dla Twoich potrzeb! Wejdź tutaj!

Ostatni z modeli to kamera Canon LEGRIA HF R78, posiada ona konwerter szerokokątny, który łatwo i szybko można zamontować i tym samym zmniejszyć wartość ogniskowej do 26,9 mm, poszerzając jednocześnie kąt widzenia kamery. Ma w swoim repertuarze bogaty wybór kreatywnych trybów nagrywania oraz posiada Wi-Fi, przez co można z niej sterować ze swojego smartfona jak i również tabletu. 

Jakie kamery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer z 5/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kamery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Sony NEX-FS700 Sony NEX-FS700Best of the best!
2Sony HDR-CX6 Sony HDR-CX6 Sprawdź sam
3Sony HDR-CX450 Sony HDR-CX450 Ten ma niezłą cenę!
4Sony FDR-AXP33 Sony FDR-AXP33 Polecany model
5Panasonic HC-V160 Panasonic HC-V160 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Najbardziej Popularnych Kamer Zeszłego Miesiąca!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Canon LEGRIA - Cztery Nowe Kamery Dla Entuzjastów Filmowania!