PODPOWIEDZI:

Canon LEGRIA - Cztery Nowe Kamery Dla Entuzjastów Filmowania!

Canon LEGRIA - Cztery Nowe Kamery Dla Entuzjastów Filmowania!

Firma Canon zaprezentowała cztery nowe kamery z serii LEGRIA HF G i LEGRIA HF R. O szczegółach dowiecie się poniżej.

Canon LEGRIA HF G40 to pierwszy z zaprezentowanych modeli kamer. Wyróżnia się wysoką jakością nagrań i dużą funkcjonalnością, co pozwala wpasować ją w użytkowników profesjonalnych jak i tych zaczynających dopiero zabawę z kamerą. Umożliwia zapis w formacie AVCHD 1080p ze zmienną ilością klatek i jednoczesne nagrywanie w formatach AVCHD i MP4 na dwóch kartach SD.

Canon LEGRIA HF G40 Kamera Canon LEGRIA HF R706 rejestruje obraz w jakości Full HD. Optyczny stabilizator obrazu z trybem dynamicznym, który ona posiada, odpowiada za ostre i wyraźne filmy, wszelkie poruszenia są automatycznie redukowane, nawet podczas filmowania w ruchu.

Następna z nich LEGRIA HF R76 posiada funkcję automatycznej pomocy w kadrowaniu tzw: "Automatic Zoom Framing Assist", dzięki któremu kamera szybko wykryje czy filmowany obiekt znajduje się w kadrze. W razie potrzeby automatycznie zmniejszy zoom.

Ostatni z modeli to kamera Canon LEGRIA HF R78, posiada ona konwerter szerokokątny, który łatwo i szybko można zamontować i tym samym zmniejszyć wartość ogniskowej do 26,9 mm, poszerzając jednocześnie kąt widzenia kamery. Ma w swoim repertuarze bogaty wybór kreatywnych trybów nagrywania oraz posiada Wi-Fi, przez co można z niej sterować ze swojego smartfona jak i również tabletu. 

blog comments powered by Disqus
Canon LEGRIA - Cztery Nowe Kamery Dla Entuzjastów Filmowania!