PODPOWIEDZI:

CES 2016 - Urządzenia Klasy Premium od Huawei

CES 2016 - Urządzenia Klasy Premium od Huawei

W trakcie CES 2016 Huawei zaprezentował najnowsze urządzenia klasy premium, które łączą najnowsze rozwiązania technologiczne z niezwykłym designem. Więcej dowiecie się poniżej.

Na początek warto przytoczyć słowa Richarda Yu - prezesa Consumer Business Group, który powiedział: "Produkty, które powstają dzięki zaangażowaniu liderów poszczególnych branż, są połączeniem najlepszych rozwiązań technologicznych z najnowszymi trendami modowymi oraz rozwiązaniami wysokiej jakości audio. Sprawia to, że nasi klienci otrzymują urządzenia gwarantujące niesamowite wrażenia w trakcie użytkowania."  

Wszystko to, to nie tylko puste obietnice ale i świetne produkty stworzone przez firmę Huawei, które zaprezentowane zostały podczas targów CES 2016. Urządzenia klasy premium charakteryzujące się najlepszą wydajnością, świetnym designem z pewnością znajdą uznanie wśród użytkowników klasy premium jak i tych bardziej wymagających. 

Świetny Tablet od Huawei za niespotykaną dotąd cenę!

Huawei MediaPad M2 10 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem. Urządzenie ma 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 8-rdzeniowy procesor Kirin 930 z grafiką Mali T628. Wyróżnia się świetną jakością dźwięku. Tablet M2 wyposażony został w najnowocześniejszą technologię Clari-Fi. Uzyskany dźwięk jest wyraźniejszy, ostrzejszy i bardziej dynamiczny, dzięki czemu precyzyjniej odzwierciedla oryginał.

Zobacz naszą recenzję wodoodpornego Smartfona Huawei Nexus 6!

Nowa wersja Nexusa 6P w kolorze matowego złota, przeznaczona jest  dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących jeszcze bardziej luksusowych urządzeń. Procesor napędzający Nexusa 6P to Qualcomm Snapdragon 810, który jest wyposażony łącznie w osiem rdzeni. Znajdująca się z przodu kamera jest wyposażona w matrycę o rozdzielczości 8 Megapikseli.

blog comments powered by Disqus
CES 2016 - Urządzenia Klasy Premium od Huawei