PODPOWIEDZI:

SteelSeries Rival 700 - Doskonała Mysz Dla Graczy z Wyświetlaczem OLED

SteelSeries Rival 700 - Doskonała Mysz Dla Graczy z Wyświetlaczem OLED

Szukasz najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych akcesoriów gamingowych na rynku? SteelSeries idzie za przykładem i wychodzi na rynek z najnowszą myszką dla graczy SteelSeries Rival 700. Więcej szczegółów poniżej.

SteelSeries Rival 700 to mysz dla graczy wyposażona w wyświetlacz OLED, system drgań oraz wymienne komponenty. To wszystko sprawia, że wyprzedza ona inne produkty oraz wyróżnia się na tle wcześniej dostępnych konkurentów.

Dzięki funkcji SteelSeries GameSense w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine, gracze będą mogli dostosować treść pojawiającą się na wyświetlaczu OLED do własnych potrzeb: statystyki, wybrany profil, ustawienia CPI, własne logo czy nawet animacje. To zdecydowana nowość.

Natomiast system drgań powiadomi użytkownika o wydarzeniach w grze, np. odnowieniu umiejętności, niskim poziomie paska życia i wielu więcej. 

Jej optyczny sensor,  charakteryzuje się m.in.:

  • Zerową akceleracją sprzętową ze śledzeniem 1:1
  • Zakresem CPI do 16.000 oraz 1 milisekundą czasu reakcji, czyli brakiem lagów  
  • Posiada również specjalną konstrukcję, która umożliwia wymianę na sensor laserowy lub inne komponenty, które firma SteelSeries planuje wprowadzić wkrótce

Zobacz nasz najnowszy ranking myszek dla wymagających graczy!

Całość i ogólna konstrukcja myszki prezentuje się naprawdę interesująco, a w jej zestawie znajdzie się metrowy gumowy przewód oraz dwumetrowy przewód pleciony. Mysz Rival 700 pojawi się w polskich sklepach na początku kwietnia bieżącego roku, w sugerowanej cenie 399 PLN.  

blog comments powered by Disqus
SteelSeries Rival 700 - Doskonała Mysz Dla Graczy z Wyświetlaczem OLED