PODPOWIEDZI:

Elegancki i Stylowy, Czyli Nowy Smartwatch Kruger & Matz Style

Elegancki i Stylowy, Czyli Nowy Smartwatch Kruger & Matz Style

W ofercie marki Kruger & Matz pojawił się nowy smartwatch – Style. Jest to elegancki i klasyczny zegarek, który świetnie się prezentuje na nadgarstku. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, z Smartwatcha Style  można korzystać jak z zestawu głośnomówiącego. Połączenie można szybko odebrać lub odrzucić jednym ruchem nadgarstka. Oczywiście możliwe będzie odczytanie wiadomości SMS oraz wysyłanie krótkich szablonowych odpowiedzi ze smartwatcha.

style

Wady i zalety inteligentnych zegarków >>>

Style  został wyposażony m.in. w czujnik tętna, stoper oraz krokomierz, który wskaże informacje o przebytym dystansie oraz o ilości spalonych kalorii. To świetny wybór dla wszystkich aktywnych użytkowników! 

Smartwatch Kruger & Matz Style pozwoli nam na zarządzanie muzyką zapisaną w telefonie oraz sterowanie aparatem. Wyposażono go w lokalizator pozwalający na wywołanie telefonu za pomocą zegarka i odwrotnie, dzięki któremu szybko odnajdziemy zagubione urządzenie, to z pewnością docenią jego użytkownicy. 

Zegarek posiada przekątną 1,22 cala i rozdzielczość 240 × 240 pikseli. Zegarek ma baterię o pojemności 320 mAh, co ma pozwalać na aktywne korzystanie z jego pełnej funkcjonalności przez około 2 dni. Produkt dostępny będzie w cenie 299 zł. To z pewnością nie duża cena za tak świetny produkt.

blog comments powered by Disqus
Elegancki i Stylowy, Czyli Nowy Smartwatch Kruger & Matz Style