PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Elegancki i Stylowy, Czyli Nowy Smartwatch Kruger & Matz Style

Elegancki i Stylowy, Czyli Nowy Smartwatch Kruger & Matz Style

W ofercie marki Kruger & Matz pojawił się nowy smartwatch – Style. Jest to elegancki i klasyczny zegarek, który świetnie się prezentuje na nadgarstku. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, z Smartwatcha Style  można korzystać jak z zestawu głośnomówiącego. Połączenie można szybko odebrać lub odrzucić jednym ruchem nadgarstka. Oczywiście możliwe będzie odczytanie wiadomości SMS oraz wysyłanie krótkich szablonowych odpowiedzi ze smartwatcha.

style

Style  został wyposażony m.in. w czujnik tętna, stoper oraz krokomierz, który wskaże informacje o przebytym dystansie oraz o ilości spalonych kalorii. To świetny wybór dla wszystkich aktywnych użytkowników! 

Wady i zalety inteligentnych zegarków >>>

Smartwatch Kruger & Matz Style pozwoli nam na zarządzanie muzyką zapisaną w telefonie oraz sterowanie aparatem. Wyposażono go w lokalizator pozwalający na wywołanie telefonu za pomocą zegarka i odwrotnie, dzięki któremu szybko odnajdziemy zagubione urządzenie, to z pewnością docenią jego użytkownicy. 

Zegarek posiada przekątną 1,22 cala i rozdzielczość 240 × 240 pikseli. Zegarek ma baterię o pojemności 320 mAh, co ma pozwalać na aktywne korzystanie z jego pełnej funkcjonalności przez około 2 dni. Produkt dostępny będzie w cenie 299 zł. To z pewnością nie duża cena za tak świetny produkt.

Jakie smartwatche są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu smartwatchów z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które smartwatche warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung Gear S3 SM-R760 Frontier Samsung Gear S3 SM-R760 FrontierBest of the best!
2Overmax Touch 2.5 Overmax Touch 2.5 Sprawdź sam
3Samsung Gear S3 SM-R770 Classic Samsung Gear S3 SM-R770 Classic Ten ma niezłą cenę!
4Huawei Watch 2 Sport LTE Huawei Watch 2 Sport LTE Polecany model
5Samsung Gear Fit 2 R360 Samsung Gear Fit 2 R360 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 7 Smartwatchy - Inteligentne Zegarki

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Elegancki i Stylowy, Czyli Nowy Smartwatch Kruger & Matz Style