PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Lenovo Moto X Force - Smartfon z Niesamowitym Ekranem!

  • Dodano: 2 lata temu
  • Wyświetleń: 1032
  • Ocena: (2) (0)
Lenovo Moto X Force - Smartfon z Niesamowitym Ekranem!

Stłukliście kiedyś ekran swojego smartfona? Może ciągle Wam się to zdarza? Jeżeli tak, to musicie poznać smartfon Lenovo Moto X Force, którego wyświetlacz ma niezwykłe właściwości. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Według statystyk, średnio co 2 sekundy pęka lub tłucze się ekran jakiegoś smartfona. Statystyka dość przerażająca, ale czy nie zdarzyło Wam się nigdy uszkodzić ekranu swojego telefonu?


Top10 Smartfonów do 1000zł

Jak temu zaradzić? Można oczywiście "owijać" urządzenie mobilne w różnego rodzaju etui, ale może to odbić się na jego estetyce czy rozmiarach. Moim zdaniem lepiej zakupić smartfon o bardzo wytrzymałym wyświetlaczu.

Tu należy przedstawić model Lenovo Moto X Force, który jako pierwszy na świecie został wyposażony w ekran odporny na stłuczenia Moto ShatterShield - wykorzystuje on technologię pięciu zintegrowanych warstw pochłaniających wstrząsy. Wyświetlacz jest odporny na stłuczenia, a jednocześnie ma 5,4 cala i wysoką rozdzielczość Quad HD (2560x1440 pikseli).

Najlepsze w sieci rankingi smartfonów!

To jednak dopiero początek zalet tego smartfona. Kolejną jest bateria o pojemności 3760 mAh z technologią TurboPower - już 15 minut ładowania akumulatora daje nam kolejne 13 godzin aktywnego korzystania z telefonu.

A co z wydajnością? Też jest bardzo dobrze. Do dyspozycji jest bowiem ośmiordzeniowy procesorSnapdragon 810, a także 3 GB pamięci RAM. Całość działa na "czystym" systemie Android 5.1 z gwarancją aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji systemu Android - Marshmallow 6.0.

Smartfon Lenovo Moto X Force dostępny jest w Polsce w cenie 3099 zł.

blog comments powered by Disqus
Lenovo Moto X Force - Smartfon z Niesamowitym Ekranem!
Autor: Łukasz