PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Lenovo Moto X Force - Smartfon z Niesamowitym Ekranem!

Lenovo Moto X Force - Smartfon z Niesamowitym Ekranem!

Stłukliście kiedyś ekran swojego smartfona? Może ciągle Wam się to zdarza? Jeżeli tak, to musicie poznać smartfon Lenovo Moto X Force, którego wyświetlacz ma niezwykłe właściwości. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Według statystyk, średnio co 2 sekundy pęka lub tłucze się ekran jakiegoś smartfona. Statystyka dość przerażająca, ale czy nie zdarzyło Wam się nigdy uszkodzić ekranu swojego telefonu?


Gdzie kupić iPhone 8 w dobrej Cenie??!

Jak temu zaradzić? Można oczywiście "owijać" urządzenie mobilne w różnego rodzaju etui, ale może to odbić się na jego estetyce czy rozmiarach. Moim zdaniem lepiej zakupić smartfon o bardzo wytrzymałym wyświetlaczu.

Tu należy przedstawić model Lenovo Moto X Force, który jako pierwszy na świecie został wyposażony w ekran odporny na stłuczenia Moto ShatterShield - wykorzystuje on technologię pięciu zintegrowanych warstw pochłaniających wstrząsy. Wyświetlacz jest odporny na stłuczenia, a jednocześnie ma 5,4 cala i wysoką rozdzielczość Quad HD (2560x1440 pikseli).

Najlepsze w sieci rankingi smartfonów!

To jednak dopiero początek zalet tego smartfona. Kolejną jest bateria o pojemności 3760 mAh z technologią TurboPower - już 15 minut ładowania akumulatora daje nam kolejne 13 godzin aktywnego korzystania z telefonu.

A co z wydajnością? Też jest bardzo dobrze. Do dyspozycji jest bowiem ośmiordzeniowy procesorSnapdragon 810, a także 3 GB pamięci RAM. Całość działa na "czystym" systemie Android 5.1 z gwarancją aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji systemu Android - Marshmallow 6.0.

Smartfon Lenovo Moto X Force dostępny jest w Polsce w cenie 3099 zł.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Lenovo Moto X Force - Smartfon z Niesamowitym Ekranem!
Autor: Łukasz