PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

LG G5, Czyli Nietuzinkowy i Wydajny Smartfon - Czy Pokona Konkurentów?

LG G5, Czyli Nietuzinkowy i Wydajny Smartfon - Czy Pokona Konkurentów?

Targi MWC 2016 to doskonała okazja do głośnych premier na smartfonowym rynku. Takiej okazji nie odpuściło także LG, które pokazało światu flagowca LG G5. Moim zdaniem jest to sprzęt wręcz doskonały. Dlaczego? O tym w poniższym newsie.

Większość osób najbardziej interesuje się najnowszymi flagowcami Samsunga czy Apple, ale również LG ma sporo do powiedzenia.

Wyniki sprzedażowe LG G4 nie zachwycały, więc producent zdecydował się na sporo radykalnych zmian. Można zauważyć je w stylistyce smartfona. Mamy tu tym razem metalową, bardzo elegancką i solidnie wykonaną obudowę. Inaczej umiejscowiony jest czytnik linii papilarnych, przycisk regulacji głośności (jest on wreszcie z boku), a także aparat z tyłu. Plusem jest również modułowa konstrukcja telefonu.

A co ze specyfikacją techniczną LG G5? Jest tu bardzo, bardzo dobrze. Zacznijmy od ekranu. Ma on 5,3 cala i rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, 554 ppi. Za wydajność odpowiada natomiast procesor Qualcomm Snapdragon 820 z grafiką Adreno 530. Pamięć RAM to poziom aż 4 GB! Na nasze dane mamy 32 GB i oczywiście możliwość zamontowania kart microSD.

Sprawdź też LG G4 z ebookiem!

Niestety nie ma jeszcze potwierdzonych informacji dotyczących ceny i premiery LG G5 w Polsce. Moim zdaniem, warto jednak poczekać, bo LG G5 wygląda fantastycznie i oferuje znakomitą specyfikację. Jeżeli cena nie będzie przesadzona, to czeka nas wielki hit na smartfonowym rynku.

Zobaczcie także filmik promujący najnowszego flagowca LG:

blog comments powered by Disqus
LG G5, Czyli Nietuzinkowy i Wydajny Smartfon - Czy Pokona Konkurentów?