PODPOWIEDZI:

Samsung Oferuje Wyjątkowy Pakiet Korzyści!

Samsung Oferuje Wyjątkowy Pakiet Korzyści!

Mowa tutaj o świeżo zaprezentowanej nowej usłudze, Samsung GUARD S7! Na całość usługi składają się różne elementy, które pozwolą w znacznie większym stopniu ustrzec nas przed możliwymi konsekwencjami kradzieży smartfonu, czy też uszkodzenia jego matrycy. Pokrótce postaram się przybliżyć wam ów pakiet korzyści…

W życiu codziennym bywa tak, że nie rzadko jesteśmy nieostrożni czy rozkojarzeni. Niechcący rozlejemy kubek z kawą, zbyt szybko otworzymy napój gazowany, a nawet uda nam się upuścić jedno z cenniejszych rzeczy przez nas posiadanych… mianowicie smartfona! Przyznajcie się, ile razy wasza słuchawka odczuła na sobie siły grawitacji? Dobrze jeśli finalnie okaże się, że nic tak na prawdę się nie stało, ale blady strach pada, gdy naszym oczom ukaże się ryska, a nawet pęknięcie! Wówczas zdajemy sobie sprawę, że mamy… nie lada problem!


 

W tym przypadku nie pomaga posiadanie gwarancji na słuchawkę, gdyż przepisy jakiegokolwiek z producentów, nie uwzględniają w regulaminie tego typu uszkodzenia! Takie uszkodzenie jest zaliczone do mechanicznych, których powodem jesteśmy my! Jednakże, Samsung ma na tego rodzaju problem pewien ciekawy sposób! 

W planach na okres od marca do czerwca, koreański potentat ma zamiar wypromować niezwykle korzystną usługę zwaną, Samsung GUARD S7! Głównym punktem tejże usługi będzie przedłużenie trwania okresu gwarancyjnego do trzech lat! Ponadto, jeśli w ciągu dwunastu miesięcy w jakikolwiek sposób zniszczy wam się ekran, wówczas Samsung nie omieszka zatroszczyć się o jego całkowitą i darmową wymianę! Takiej oferty próżno szukać u konkurencji, czyż nie? Do tego w zupełności darmowej!

To jeszcze nie koniec przywilejów związanych z Samsung GUARD S7! Koreańczycy oferują swoim klientom możliwość skorzystania z wyjątkowego zabezpieczenia danych, przechowywanych na urządzeniu. Do tego posłuży nam usługa My KNOX! Mam nadzieję, że z czymś już wam to się kojarzy! ;) Nie mniej jednak, My KNOX pozwoli na zdalne zablokowanie urządzenia przy ewentualnym jego zgubieniu lub kradzieży. Przyznacie, że dość pożyteczna funkcjonalność.

Trzecim i ostatnim elementem składającym się na Samsung GUARD S7 jest możliwość późniejszego odkupienia przez producenta, naszego smartfonu. Może was rozczaruję, ale nie będzie to działało na zasadzie lombardu. Odkup będzie działał na zasadzie transakcji wiązanej, a mianowicie obniżenia ceny kupowanego przez nas np. Samsunga Galaxy S8. Producent gwarantuje obniżenie kwoty zakupu nowego urządzenia do 1000 złotych. Ponadto, nasz przyszły smartfon/tablet musi kosztować min. 2500 złotych! Warto o tym pamiętać.


 

Podsumowując. Usługa Samsung GUARD S7 zapowiada się nader interesująco, która może nieco przerzedzić szeregi konkurencji. Aby przyłączyć się do niej, należy wejść tutaj i zarejestrować swojego Samsunga Galaxy S7 / Samsunga Galaxy S7 Edge. Zapisy trwają do 11 czerwca! 

blog comments powered by Disqus
Samsung Oferuje Wyjątkowy Pakiet Korzyści!