PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Specjalna Edycja Smartfonów z Serii Moto G5!

Specjalna Edycja Smartfonów z Serii Moto G5!

Firma Lenovo donosi o rychłym pojawieniu się specjalnej edycji smartfonów Moto G5s oraz Moto G5s Plus! Urządzenia te stanowią rozwinięcie podstawowych modeli z tej serii oraz oferują ulepszenia, na których użytkownikom najbardziej zależy. Zainteresowani? Zapraszam.

Serii Moto G nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najbardziej spopularyzowanych smartfonowych serii tego azjatyckiego producenta. Na zakup modelu z tejże serii może pozwolić sobie praktycznie każdy z nas, co jest niebywałym atutem serii. Ponadto, seria Moto G może pochwalić się całą gamą nowatorskich rozwiązań, która to zostanie powiększona o nowe, za sprawą wspomnianego Moto G5s oraz Moto G5s Plus.

motorola wyprzedza konkurencję

Wg najnowszych doniesień, nowe G5s będzie wyposażone w znacznie lepszą obudowę, która została wykonana z metalu, zwiększoną pojemnością baterii do 3000 mAh, co pozwoli na cały dzień aktywnego użytkowania. Co do kwestii foto, mamy tutaj do czynienia z głównym obiektywem o rozdzielczości 16 mpix i aparatem zew. o rozmiarze 5 mpix wraz z lampą doświetlającą scenerię LED.Na froncie odnajdziemy również ekran o przekątnej 5.5-cala w rozdzielczości Full HD. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowa jednostka o taktowaniu 1,4 GHz.

lenovo daje radę

Czym wyróżniać się będzie Moto G5s z Plusem? Otóż, do różnić będzie można śmiało zaliczyć podwójny aparat główny o rozdzielczości 13 mpix, aparat przedni o rozdzielczości 8 mpix. Twórcy Moto G5s Plus nie zapomnieli o 5.5-calowym wyświetlaczu LCD, ośmiordzeniowy Qulcomm Snapdragon. Bateria w tym przypadku nie uległa zmianie, lecz ponadto wspominana jest ładowarka TurboPower, która naładuje twój telefon na 6-godzin w 15 minut! 

nowe szaty G5

Jak te modele stoją cenowo? Za model z podstawowym wyposażeniem kosztować będzie 1199 złotych, zaś słuchawka z Plusem kosztować będzie 1299 złotych Przyznacie, że ceny wyglądają na nader przystępne? Macie jakieś odrębne zdanie na ten temat? Serdecznie zapraszamy do sekcji komentarzy i na nasze jakże przepastne forum! Nie zapomnijcie także o łapce! 

blog comments powered by Disqus
Specjalna Edycja Smartfonów z Serii Moto G5!