PODPOWIEDZI:

Słuchawki HyperX z Certyfikatem Jakości Discord!

Słuchawki HyperX z Certyfikatem Jakości Discord!

Słuchawki HyperX Cloud II oraz zapowiedziane HyperX Cloud Revovler jako pierwsze urządzenia audio na świecie uzyskały certyfikat jakości Discord. O szczegółach dowiecie się poniżej.

Discord - to specjalny komunikator głosowy stworzony z myślą o graczach, który jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych. Specjaliści z Discord przeprowadzili szereg badań wśród swoich użytkowników, wyniki były jednoznaczne.

Słuchawki HyperX charakteryzują się świetną jakością dźwięku, pozbawioną szumów a co za tym idzie również dobrym mikrofonem, który pozwala na dobrą komunikację podczas rozgrywki.

Słuchawki dla Gamerów w okazyjnych cenach!

HyperX Cloud II wyposażono w zaprojektowany przez inżynierów HyperX układ audio, oferujący dźwięk przestrzenny 7.1 jak i również możliwość niezależnej regulacji głośności dźwięku i czułości mikrofonu.

Sam komunikator Discord posiada już 5 milionów użytkowników, z czego aż milion to aktywni gracze, korzystający z niego na co dzień. To projekt, który rozrasta się z każdym dniem. Wspólna współpraca może być owocna dla jednych jak i dla drugich. 

blog comments powered by Disqus
Słuchawki HyperX z Certyfikatem Jakości Discord!