PODPOWIEDZI:

Oficjalna Premiera Radeon Pro Duo Wraz z LiquidVR

Oficjalna Premiera Radeon Pro Duo Wraz z LiquidVR

Firma AMD podbija rynek wirtualnej rzeczywistości w naprawdę zaskakującym tempie. AMD Pro Duo to kolejny nowy produkt. Szczegóły poniżej.

Platforma wirtualnej rzeczywistości AMD, oparta na kartach graficznych Radeon i technologii LiquidVR pozwala na tworzenie i odbiór VR - platforma przewidziana jest na różne zastosowania, m.in: rozrywkę, edukację reporterstwo, medycynę lub kino. Moc obliczeniowa 16 TeraFlopsów czyni ją najpotężniejszym narzędziem w kategorii.

Platforma ta oparta o technologię RadeonDirectX 12 i LiquidVR według deklaracji producentów stanowi najpotężniejszy system do VR, który zapewnić ma efektywne renderowanie i tworzenie materiałów.

Jej pełnie doznań będziemy mogli zobaczyć poprzez premierę karty graficznej AMD Radeon Pro Duo, która jest bardzo zaawansowana oraz wyposażona jest w dwa układy graficzne. Sprzęt ten zadowoli każdego maniaka wirtualnej rzeczywistości jak i innych twórców. 

Karta graficzna AMD Radeon Pro Duo będzie dostępna na początku drugiego kwartału 2016 w sugerowanej cenie w sklepach internetowych wynoszącej 1499 USD. Wirtualna rzeczywistość jest już na wyciągnięcie ręki, dzięki nam dowiesz się jaki sprzęt będzie odpowiedni do wykorzystania jej całych możliwości. 

blog comments powered by Disqus
Oficjalna Premiera Radeon Pro Duo Wraz z LiquidVR