PODPOWIEDZI:

Zapowiedź Następcy Modelu Sony Xperia C5 Ultra?

Zapowiedź Następcy Modelu Sony Xperia C5 Ultra?

Charakterystycznym elementem modeli z rodziny “C” od Sony jest o ponad przeciętnych możliwościach, frontowy obiektyw aparatu oraz lampą LED. Powodem tego było ukierunkowanie smartfonu w stronę osób przepadających za robieniem tzw. “selfie”. Ostatni model przyjął się całkiem nieźle, ale czy podobnie będzie w przypadku tego modelu? Czas pokaże…

W ostatnich miesiącach moda na wspomniane “selfie” jakby nieco osłabła. Nie oznacza to, że niebawem już nikt nie będzie sobie “pstrykał” swojego rodzaju autoportretów! Po prostu dociera do mnie myśl, że największy “bum” na urządzenia przyjazne tego typu zachowaniu się skończył. Czy zatem jest sens aby dalej była kontynuowana seria poświęcona temu trendowi? Sony najwidoczniej chce podjąć jeszcze walkę, gdyż w sieci pojawiły się właśnie fotki nowej Xperii! Wg niepotwierdzonych informacji jest to Xperia C6!

Szukasz dobrego zestawu do grania i streamowania? Koniecznie sprawdź ten materiał!


 

Na pierwszy rzut oka, smartfon bardzo przypomina modele zaprezentowane nie tak dawno przez Sony. Model ten cechuje się niezwykle niewielkimi ramkami otaczającymi ekran po bokach. Ba! Można rzecz, że ich wcale nie ma! Przyznacie, że tak dobre wykorzystanie przestrzeni jest zdecydowanie na plus! Sama obudowa smartfonu wygląda na solidnie wykonaną, ale obawiam się, że z tyłu mamy do czynienia z plastikiem. Tak to wygląda po wstępnej analizie zdjęć. Dokładnych informacji nie ma, ale nie wykluczone jest, iż matryca ekranu ma 6 cali. Rzetelniejszych informacji z pewnością dowiemy się z czasem.

Sprawdź najniższą cenę gogli VR od Sony! 

Z przecieku wynika również, że będziemy mieli do czynienia ze smartfonem Dual SIM. Z pewnością ucieszy to posiadaczy dwóch numerów! Ponadto, nie wykluczone jest pojawienie się w nowym urządzeniu podobnej jednostki procesora z rodziny MediaTek, jaką mieliśmy okazję spotkać w modelu C5 Ultra. Tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek konkrety. Smartfon znajduje się obecnie w fazie testów, zatem w niedługim czasie powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek


 

Wciąż mnie jednak zastanawia to, jak będzie odbierany tego typu model? Czy ktokolwiek się na niego pokusi? Wspominany przeze mnie model C5 Ultra miał swoją premierę stosunkowo niedawno, bo w sierpniu zeszłego roku, zatem może przesadą byłoby wypuszczanie modelu niewiele różniącego się od poprzedniego? Być może moje obawy są zbyt daleko idące i nie poparte konkretnymi dowodami, ale czy nie mam racji? Chyba, że Sony planuje “załatać” lukę dzielącą model Xperia C5 Ultra i Xperia XA? Miałoby to jakiś sens. Może Wy macie jaką teorię odnośnie tego enigmatycznego modelu? Podzielcie się z nami w komentarzach! ;)

blog comments powered by Disqus
Zapowiedź Następcy Modelu Sony Xperia C5 Ultra?