PODPOWIEDZI:

Nowe Moto G w Natarciu!

Nowe Moto G w Natarciu!

Motorola formalnie jeszcze istnieje jako firma, ale nie zajmuje się już urządzeniami mobilnymi. Jak zapewne pamiętacie, tę pałeczkę przejęło Chińskie Lenovo, które w tym roku ma zaskoczyć na czwartą już generacją popularnego smartfonu Moto G! Czy tym razem model ten będzie różnił się w znaczący sposób od zeszłorocznego średniaka? Sprawdźmy najnowsze wieści!

Zapewne jeszcze wielu po dziś dzień dochodzi do siebie, po opublikowaniu oficjalnej informacji o przejęciu działu mobilnego amerykańskiego koncernu Motorola. Czy jest jedna sens by pogrzebać dobrze znaną nam markę Moto? W zupełności nie, gdyż niejednokrotnie Lenovo udowodniło nam, że potrafi stworzyć naprawdę solidny sprzęt elektroniczny! Powodem tych obaw może być żywe jeszcze błędne przeświadczenie o “tandetności” produktów “Made in China”. Skupmy się jednak teraz na najświeższych doniesieniach traktujących temat Moto G czwartej generacji.


 

Już na początku bieżącego roku mogliśmy co nieco dowiedzieć się odnośnie owego smartfonu. Co prawda, informacje te były dość szczątkowe i lakoniczne, ale przynajmniej byliśmy pewni jednego… w tym roku pojawi się nowe Moto G! Ponadto wiemy jeszcze, że nowe Moto G będzie wyraźnie różniło się od aktualnie dostępnego modelu. Także logo związane blisko z Motorolą nie pojawi się na urządzeniu i zostanie ono zastąpione logiem Lenovo, co jest raczej oczywistym zabiegiem. Znamy już to chociażby z czasów przejmowania części Nokii przez Microsoft!

Nowe wiadomości dostarczają nam informacji odnośnie wyglądu nowego Moto G. Wielce prawdopodobne jest to, że mamy do czynienia z wyglądem finalnego produktu. Jednakże z drugiej strony można mieć co do tego pewne wątpliwości, gdyż na pleckach urządzenia widnieje jeszcze logo Motoroli. Co do specyfikacji nie wiadomo kompletnie nic. Co jest rzeczą oczywistą, to pojawienie się czytnika linii papilarnych na froncie telefonu. Niewykluczone, że będzie on spełniał warunki przycisku Home.


Wszystkie modele, które zostaną stworzone w tym roku przez Lenovo, będą miały także laserowy autofocus oraz wspomniany wcześniej czytnik linii papilarnych! Obecnie nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy Chińczycy planują zaprezentować nowe Moto G i resztę słuchawek z tej rodziny. Poprzednia generacja została zaanonsowana w lipcu zeszłego roku, więc być może tym razem stanie się tak samo. Ponadto, zapraszam was gorąco do komentowania oraz aktywnego udziału w naszym forum! Zdradźcie nam swoje zdanie odnośnie Moto G 2016! Czy to właśnie ten model stanie się waszym następnym w kolekcji? Czy powalczy on w rankingach smartfonów?

blog comments powered by Disqus