PODPOWIEDZI:

Niedrogi Smartwatch Chrono S79 Już Niedługo w Biedronce

Niedrogi Smartwatch Chrono S79 Już Niedługo w Biedronce

Już za kilka dni, bo dokładnie 9 maja, w sieci sklepów Biedronka pojawi się ciekawy smartzegarek Chrono S79 firmy Hykker. Co wspomniany sprzęt oferuje i ile kosztuje? O tym w poniższym newsie.

Firma Hykker modelem Chrono S79 debiutuje na rynku smartzegarków. Nie oznacza to jednak, że wspomniany sprzęt będzie niedopracowany. Patrząc na specyfikację, jest bardzo obiecująco.

Do dyspozycji jest tu dotykowy i kolorowy wyświetlacz LCD 1,54” o rozdzielczości 240x240 px. Akumulator o pojemności wynoszącej 320mAh zapewnia natomiast do 72h pracy w trybie czuwania.

Najlepsze smartwatche na rynku!

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że Chrono S79 kompatybilny jest z systemem Android 4.1 lub wyższym. Synchronizacja z innym urządzeniem jest tu niezwykle intuicyjna.

Kolejnym plusem omawianego smartwatcha jest wejście na kartę microSIM oraz czytnik kart microSD o pojemności do 32 GB.

Chrono S79 nie zawodzi także pod względem funkcjonalności. Możemy wykonywać i odbierać połączenia, a nawet pisać wiadomości tekstowe. Są też dostępne narzędzia typu zegarek, kalendarz oraz aparat z wariantem kręcenia filmów.

Jak na swoją cenę, czyli dokładnie 159 zł, trzeba przyznać, że Chrono S79 wydaje się być bardzo opłacalnym zakupem. Już od 9 maja można go szukać w sieci sklepów Biedronka.

blog comments powered by Disqus
Niedrogi Smartwatch Chrono S79 Już Niedługo w Biedronce